Page 1 of 1
Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 15:42 23. Apr 2014
by Krysak
My jediní slovutní RP hráči (pro podtemnáky Role Play) tímto deklarujeme, že si nepřejeme na povrchu žádné zlé dungy, které tam nepatří, protože již byl nastolen řád a pořádek.
Požadujeme tímto, aby tyto místa se propadla hluboko do podtemna a nově vzniklé prostory budou nahrazeny úrodnými poli, lesy, loukami a osazeny faunou a florou, kde ponejvíce predátorem vlk bude.
Tak vznikne prostor pro vzlet, aby naše RP mohlo dále růst a nebylo rušeno choutkami přízemními.
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 15:45 23. Apr 2014
by KaTo
Krysak wrote:My jediní slovutní RP hráči (pro podtemnáky Role Play) tímto deklarujeme, že si nepřejeme na povrchu žádné zlé dungy, které tam nepatří, protože již byl nastolen řád a pořádek.
Požadujeme tímto, aby tyto místa se propadla hluboko do podtemna a nově vzniklé prostory budou nahrazeny úrodnými poli, lesy, loukami a osazeny faunou a florou, kde ponejvíce predátorem vlk bude.
Tak vznikne prostor pro vzlet, aby naše RP mohlo dále růst a nebylo rušeno choutkami přízemními.
Souhlasím za těchto tří podmínek:
1) z každýho vlka bude 3000 - 5000 expů
2) z každýho vlka bude loot minimálně jako z Alchymisty
3) v podtemnu mi zmizí 30% fail kouzla na postavičce
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 15:46 23. Apr 2014
by J.F.Payne
Hmm... trapné. Sorry, že se vyjadřuju tak nediplomaticky.
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 15:55 23. Apr 2014
by radekdnb
proč trapný??...Náhodou takhle při středečním odpoledni dobrá zábava
Náhodou jsem
PRO!
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 16:30 23. Apr 2014
by Krysak
Ja mymslim ze hlasování dopadá stejne jako na Krymu. Bude to dřina vycreepit další dungy, ale my se podřídíme požadavkům RP. prosim Wb, aby nám je dávali blízko k sobě, aby jsme stihli vse obehat.
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 16:37 23. Apr 2014
by J.F.Payne
Nakonec bych rád, aby nám aspoň ten jezevec zbyl... ale stejně je to na nic, když na něj musí jít minimálně čtyřčlenná parta...
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 16:45 23. Apr 2014
by KaTo
J.F.Payne wrote:Nakonec bych rád, aby nám aspoň ten jezevec zbyl... ale stejně je to na nic, když na něj musí jít minimálně čtyřčlenná parta...
To je podmínka nutná, nicméně ne dostačující.
Ta parta totiž musí být složena:
1) prskoř
2) kleroš
3) tankoš
4) DPSkoř
a minimálně jeden u nich musí být s odpastěním!!!
Re: Přesunutí zlých dungů do podtemna, řád pro povrch
Posted: 16:51 23. Apr 2014
by J.F.Payne
Nezapomeň na hledání, abysme našli ty tajný dveře do jezevčí skrýše starožitností.