Page 1 of 1

Odzbrojení

Posted: 22:04 26. Apr 2014
by Mourisson1
Odzbrojení neodzbrojuje kostlivce (možná i další potvory) s obouručkou. Vypíše se úspěšný zásah, ale nic se nestane, nevypisuje se imunita, nic, jen mu zůstane klasicky zbraň.

Re: Odzbrojení

Posted: 00:31 27. Apr 2014
by sandoftime
odzbrojení nefunguje na 90% npc

Re: Odzbrojení

Posted: 01:19 27. Apr 2014
by Mourisson1
Odkud je to číslo? Podle mých zkušeností z NT funguje na 90%.

Re: Odzbrojení

Posted: 02:40 27. Apr 2014
by sandoftime
Mourisson1 wrote:Odkud je to číslo? Podle mých zkušeností z NT funguje na 90%.
ze ST