Odzbrojení
Posted: 22:04 26. Apr 2014
Odzbrojení neodzbrojuje kostlivce (možná i další potvory) s obouručkou. Vypíše se úspěšný zásah, ale nic se nestane, nevypisuje se imunita, nic, jen mu zůstane klasicky zbraň.
ze STMourisson1 wrote:Odkud je to číslo? Podle mých zkušeností z NT funguje na 90%.