Page 1 of 1
Prahvozd - kopce, pády hry.
Posted: 14:02 28. Apr 2014
by Dragon Soul
V lokaci prahvozd kopce mi dochází pravidelně k pádům hry, po kterých není zrovna jednoduché se opět lognout do hry. Hra pak padá a to celkem vytrvale, dneska dokonce přes půl hodiny v kuse -log pád hry, zasekanej komp, log - pád hry zásek a dokola. Už mi říkali že při vstupu do těch míst nemám mít nikoho v dohledu, ale upřímně si myslim že to na to nemá moc velký vliv, nebo respektive že se hra zaseká a padne i bez doprovodu v dohledu. Dneska třeba během boje. Nedá se ta lokace niják opravit? Je to přesně v místech kde je vstup do opičí jeskyně. Už sem z toho celkem zoufalej, vydat se tam je jistý půlhodinový přemlouvání hry k chodu.
Re: Prahvozd - kopce, pády hry.
Posted: 14:05 28. Apr 2014
by karolina
Tam mi to v životě nepadlo. Co grafika? Je všechno na minimu?
Na ST v prahvozdu padala lokace kolem vodopádu při vstupu k přechodu, grafika na minimu pomáhala celkem spolehlivě + žádná nakouzlená disko koule v dohledu.
Re: Prahvozd - kopce, pády hry.
Posted: 14:09 28. Apr 2014
by Dragon Soul
karolina wrote:Tam mi to v životě nepadlo. Co grafika? Je všechno na minimu?
Na ST v prahvozdu padala lokace kolem vodopádu při vstupu k přechodu, grafika na minimu pomáhala celkem spolehlivě + žádná nakouzlená disko koule v dohledu.
No tak pc by s grafikou nemělo mít problém - udělám teda ještě pokus jak to půjde s grafikou na minimu ale myslím že tohle nemá s grafikou co dělat. Hra se nevleče neseká , prostě okamžitě náhle spadne. A to i za přítomnosti spoluhráče i když je mimo můj dohled kamery. Pak už nelze nalogovat. Hra spadne vždy při nahrávání lokace.
Re: Prahvozd - kopce, pády hry.
Posted: 15:39 28. Apr 2014
by -darkvision-
Mě se to tam taky přihodilo. Při boji, když jsem si natáčel kameru, tak jsem ji dostal asi do nějakého nechtěného úhlu a žuchlo mi to. problém nalogovat byl, po pár pokusech s grafikou na minimu pohoda.
Re: Prahvozd - kopce, pády hry.
Posted: 15:45 28. Apr 2014
by KaTo
Něco podobného dělala (mě) svého času Karatha - dolní město (kdykoli jsem kamerou "zavadil" o střechy/oblohu u městské brány) - pak WB odmazali nějaké kolizní placeably a přestalo to.
Možná(?) bude něco podobného i tady.