Page 1 of 1

OPRAVENO: Bardská hudba

Posted: 17:05 28. Apr 2014
by kokosak
Poslední dobou sleduju, že se mají skladby tendenci nastavovat se jako stálá hudba lokace i po skončení hry na nástroj a dohrání všech skladeb. Jinými slovy - nastavím hru na nástroj, hraju, hraju, hraju... a když přestanu hrát, zjistím, že je hudba lokace nastavená na jednu ze skladeb. Ani reset hudby v lokaci, ani opuštění lokace všemi hráči nepomáhá, jen restart.

Edit: zdá se, že se jedná vždycky o první skladbu co spustím v lokaci

Re: Bardská hudba

Posted: 17:08 28. Apr 2014
by Myrpa
Já jsem si s tím hrál teď někdy před víkendem. Může to být od té doby?

Re: Bardská hudba

Posted: 17:11 28. Apr 2014
by kokosak
Může být

Re: Bardská hudba

Posted: 19:52 28. Apr 2014
by Absinthorix
Na tu trvale hrající hudbu nefunguje /pc musit reset

Edit: Když jsem to zkusil přerazit svojí, tak moje skladby normálně hrály, ale po "resetu" se spustila zas tamta buglá

Re: Bardská hudba

Posted: 20:11 28. Apr 2014
by Myrpa
Asi jsem tam nechal zakopanou bábovičku. Večer to fixnu.

Re: Bardská hudba

Posted: 23:38 28. Apr 2014
by Myrpa
Opraveno. Smazat.