Page 1 of 2
OPRAVENO - Plamenná zbraň
Posted: 11:09 29. Apr 2014
by Nalkanar
Při snaze vybrat si kterým elementem očaruji zbraň se ukáží v submenu stejnojmenně nazvaná kouzla s chybějícími ikonkami. Není tedy možné rozlišit, jaký element si vybírám.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 11:21 29. Apr 2014
by pavad
Nalkanar wrote:Při snaze vybrat si kterým elementem očaruji zbraň se ukáží v submenu stejnojmenně nazvaná kouzla s chybějícími ikonkami. Není tedy možné rozlišit, jaký element si vybírám.
Thalie_0000.jpg
Tohle chovani odpovida situaci kdy nwn system neni schopen nalezt pozadovane ikony. Pokud ony ikony chybeji, tak se nahradi univerzalnim bilym ctvereckem (ktery je videt na screenu).
Po navratu z prace se podivam zda jsou ony ikony soucasti posledniho NT_MAster baliku.
Edit: Balik by mel obsahovat soubory (patricnych ikon) nasledujicich nazvu:
is_x2flmwap_A.tga
is_x2flmwap_C.tga
is_x2flmwap_E.tga
is_x2flmwap_F.tga
Re: Plamenná zbraň
Posted: 12:32 29. Apr 2014
by Shaman88
A už jste ten hak k modulu připojili?
Re: Plamenná zbraň
Posted: 12:37 29. Apr 2014
by Myrpa
Tyhle obrázky tam asi nejsou. Kde je vezmu? A kam je dám? Mě se nechce dávat je do configu. Byl by v tom bordel. :/ Vymyslete něco jiného.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 14:04 29. Apr 2014
by pavad
Myrpa wrote:Tyhle obrázky tam asi nejsou. Kde je vezmu? A kam je dám? Mě se nechce dávat je do configu. Byl by v tom bordel. :/ Vymyslete něco jiného.
pavad wrote:Do nove verze NT_masteru pridat 4 ikony pro kouzlo plamenne zbrane (pro sub-radial spell s dmg ohne, kyseliny, mrazu a elektriky). Tohle musi byt aktualizovano spolecne s updatem spells.2da.
Ikony ke stahnuti zde:
http://uloz.to/xQqAtZTd/flame-weapon-zip
Nevidim moc jinou cestu jak je dat do konfigu. Uz takhle tam par ikon je (jmenovite by tam mely byt ikony pro hromadnou silu/obratnost/atd, pro polarni paprsek).
Mozna casem (jednou) by se mohli strcit do nejakeho vetsiho update velkych HAKu.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 14:07 29. Apr 2014
by pavad
Shaman88 wrote:A už jste ten hak k modulu připojili?
Urcite byl tento update rano uv z modulu. Uz rano jsem vyuzil, Shamane, tech debug hlasek u plamenne zdi. Vice na WB foru (Az se k tomu dostanu) - vcetne duvodu toho testovani.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 14:16 29. Apr 2014
by pavad
Myrpo, Shamane: Jako nejrychlejsi (ac nesystemove) reseni me napada umistnit ty 4 TGA soubory do adresare override - to by melo pomoci, nebo se pletu?
Bohuzel, ja nemohu vyzkouset ani tohle override "reseni", ani funkcnost kouzla, nebot ma postava plamennou zbrani ani neumi seslat.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 14:38 29. Apr 2014
by Myrpa
Nahráno do override na serveru, jestli to k něčemu bude. Ale na clientech je to důležitější. Něco s tím pak vymyslíme.
V configu určitě icony nejsou a nepatří tam. Přendali jsme je někam jinam, do jiného haku.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 15:09 29. Apr 2014
by pavad
Myrpa wrote:Nahráno do override na serveru, jestli to k něčemu bude. Ale na clientech je to důležitější. Něco s tím pak vymyslíme.
V configu určitě icony nejsou a nepatří tam. Přendali jsme je někam jinam, do jiného haku.
Pak tedy at si hraci nahraji tyto ikony do override - melo by to fungovat pro jejich zobrazeni.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 16:02 29. Apr 2014
by Shaman88
Ty jo dejte to do toho haku k těm ostatním ikonám....
Však myrpa má přístup k masteru, takže stahnout, zkontrolovat hak order a pokud to tam není tak zase přidat.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 17:14 29. Apr 2014
by Nalkanar
pavade, nahrál jsem ty soubory od tebe do overridu, ikonky vidím.
Sice se u všech položek submenu píše "plamenná zbraň" a lepší by asi bylo radši dodat názvy dle elementů, ale funguje a sesílá správné elementy.
Osobně bych omezil stackování elementů, příjde mi to přesílené.
Ačkoliv oheň mi dal zranění +9, kyselina jen +7. A došel rest, tak kdyby se na to mohl někdo podívat, zda tam není nějaký bug.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 17:43 29. Apr 2014
by pavad
Nalkanar wrote:pavade, nahrál jsem ty soubory od tebe do overridu, ikonky vidím.
Sice se u všech položek submenu píše "plamenná zbraň" a lepší by asi bylo radši dodat názvy dle elementů, ale funguje a sesílá správné elementy.
Osobně bych omezil stackování elementů, příjde mi to přesílené.
Ačkoliv oheň mi dal zranění +9, kyselina jen +7. A došel rest, tak kdyby se na to mohl někdo podívat, zda tam není nějaký bug.
Ad ikonky: Super, jako kratkodobe reseni (nez se udela novy HAK) to tedy funguje.
Na nazvy se podivam. IMHO problem je ze jsem trochu limitovan zpetnou kompatibilitou - aby tohle kouzlo mohli sesilat i NPC - v puvodnim, plamennem, "zneni".
Ohledne ruznych hodnot zraneni - to je v poradku, je tam 1d6 + pevna hodnota v zavislosti na caster lvlu. Tzn. tohle je, IMHO, ta 1d6 nahoda.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 23:40 29. Apr 2014
by pavad
Uprava skriptu kouzla pri dalsim updatu.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 07:42 30. Apr 2014
by Barbar321
pavad wrote:
Ohledne ruznych hodnot zraneni - to je v poradku, je tam 1d6 + pevna hodnota v zavislosti na caster lvlu. Tzn. tohle je, IMHO, ta 1d6 nahoda.
Řekl bych, že měl na mysli ani ne tak velikost zranění jako jeho stackování tj. že na zbraně jdou seslat kouzla 4x pro všechny elementy v jednom okamžiku.
Pokud by to tak zůstalo, už teď lituju všechny bosse a potvory, které nejsou imuní vůči všem elementům

(je to pak opravdu velice silné)
pavad wrote:Uprava skriptu kouzla pri dalsim updatu.
Re: Plamenná zbraň
Posted: 21:17 06. May 2014
by Nalkanar
Kouzlo se sešle, ale neaplikuje se na zbraň.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 06 21:16:26] Ali'Shah al Favrashi-Marfa sesílání Plamenná zbraň
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 06 21:16:27] Ali'Shah al Favrashi-Marfa sesílá Plamenná zbraň
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 06 21:16:27] Skript sp_FlmeWeap, OID: ffffffce, Tag: , CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ