Page 1 of 1

OPRAVENO: Království - Jaarigská slať - doly

Posted: 20:51 29. Apr 2014
by Mourisson1
Nefunkční přechod dovnitř do dolu.

Re: Království - Jaarigská slať - doly

Posted: 21:03 29. Apr 2014
by karolina
To je divný, na ten se nesahalo..

Kouknu na to

Re: Království - Jaarigská slať - doly

Posted: 21:25 29. Apr 2014
by Nalkanar
Nemohlo se při otáčení přechodu v interiéru dolu omylem dojít ke smazání tagu?

Re: Království - Jaarigská slať - doly

Posted: 21:33 29. Apr 2014
by karolina
Možný je všechno. Opravím ještě dnes, pak už jen záleží kdy se to nahraje do modulu