Page 1 of 1

OPRAVENO: Isil - hospoda U Hnědého medvěda

Posted: 16:38 01. May 2014
by Absinthorix
V pokojích se nedá spát.

Re: Isil - hospoda U Hnědého medvěda

Posted: 16:49 01. May 2014
by karolina
To je divný, jsem to opravovala a mám to tu v toolu i opravené.. možná jsem jí jen nevyexportovala.. Bude opraveno.