Page 1 of 2
OPRAVENO: Bardská hudba
Posted: 18:07 01. May 2014
by kokosak
Poslední dobou sleduju, že se mají skladby tendenci nastavovat se jako stálá hudba lokace i po skončení hry na nástroj a dohrání všech skladeb. Jinými slovy - nastavím hru na nástroj, hraju, hraju, hraju... a když přestanu hrát, zjistím, že je hudba lokace nastavená na jednu ze skladeb. Ani reset hudby v lokaci, ani opuštění lokace všemi hráči nepomáhá, jen restart.
Opět se to takto rozjelo.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 09:04 04. May 2014
by Myrpa
Mě se rozbití nedaří nasimulovat. Stále mi to funguje. Zkuste vysledovat více.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 09:08 04. May 2014
by Bruciacullo
Vcera jsem poslouchal barda hrat cely vecer a vzdycky se pak vrátila původní hudba lokace.
Není to spíš problém konkrétní lokace, že třeba nemá nastavenou hudbu?
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 09:13 04. May 2014
by Myrpa
Zkoušel jsem i v lokaci bez hudby (Racek patro) a vrátilo se to do ticha, nezůstala bardova.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 09:22 04. May 2014
by kokosak
Zkouším. Zatím se mi nepodařilo objevit postup k jednoznačné replikaci. Hraju převážně v Karatha - Dolní město.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 09:35 04. May 2014
by kokosak
BTW skladby mají tak čtvrtsekundový úsek, kdy po dohrání skladby zazní ještě pár tonů zezačátku, než skladba fyzicky skončí.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 10:05 04. May 2014
by Myrpa
Trochu jsem to stejne poopravil, včetně půl vteřiny navíc na konci, tak uvidíme.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 10:50 04. May 2014
by Absinthorix
kokosak wrote:Zkouším. Zatím se mi nepodařilo objevit postup k jednoznačné replikaci. Hraju převážně v Karatha - Dolní město.
To bude asi spíš tou samotnou lokací. Kdekoliv jinde kdy hraju, tak se mi to nikdy a nikde nestalo...
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 21:33 04. May 2014
by kokosak
Pokud se zařadí stejná skladba 2x za sebou, místo druhého přehrání je ticho, ticho a.... ticho.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 22:23 04. May 2014
by Myrpa
kokosak wrote:Pokud se zařadí stejná skladba 2x za sebou, místo druhého přehrání je ticho, ticho a.... ticho.
Tak já nevím. Tohle jsem právě opravoval na Absinthův podnět před týdnem. Testovali jsme to, hrálo to v pohodě. Teď to testuju, hraje to v pohodě. Ty chyby, co hlásíš a co se mi v testu nikdy nepodaří odhalit, snad musí dělat nějací skřítci, šotkové, nebo lagové.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 06:58 05. May 2014
by Absinthorix
kokosak wrote:Pokud se zařadí stejná skladba 2x za sebou, místo druhého přehrání je ticho, ticho a.... ticho.
Hráno i 5x za sebou v pohodě
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 13:22 06. May 2014
by kokosak
Nevím jestli chyba, nebo nedostatek skladeb, ale pro buben se zdá končit nabídka na 17 skladbách a víc ani ťuk.
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 13:23 06. May 2014
by Absinthorix
kokosak wrote:Nevím jestli chyba, nebo nedostatek skladeb, ale pro buben se zdá končit nabídka na 17 skladbách a víc ani ťuk.
Víc rozumných se nenašlo

ale tipy na rozšíření budou jen vítané
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 13:31 06. May 2014
by Absinthorix
Myrpa wrote:kokosak wrote:Pokud se zařadí stejná skladba 2x za sebou, místo druhého přehrání je ticho, ticho a.... ticho.
Tak já nevím. Tohle jsem právě opravoval na Absinthův podnět před týdnem. Testovali jsme to, hrálo to v pohodě. Teď to testuju, hraje to v pohodě. Ty chyby, co hlásíš a co se mi v testu nikdy nepodaří odhalit, snad musí dělat nějací skřítci, šotkové, nebo lagové.
Tak teď to dělá každá třetí
Edit: tak ne, zahraje první a druhá a pak na střídačku blbnou - tak jak předtím
Re: Bardská hudba - neopraveno
Posted: 15:20 06. May 2014
by Myrpa
Tak teď už to musí fungovat. (Divokej tymián už umím nazpaměť a na další sraz beru flétnu.)