Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 10:03 02. May 2014
by May
Udělala jsem novou postavu v úvodní lokaci kde jsem si měla měnit hlavy se objevila mrtvá.

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 11:50 02. May 2014
by Amber
V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.

1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 12:05 02. May 2014
by -darkvision-
Autorku topicu jsem viděl ve hře normálně nalogovanou už. Delší dobu.

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 12:24 02. May 2014
by May
Amber wrote:V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.

1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?
Postupovala jsem jako vždycky ale je fakt že jsem během toho něco stahovala netušila jsem že to může tohle způsobit mohla by si mi Amber vytáhnout postavu zpět do te části úvodní kde se mění hlava prosím?

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 12:24 02. May 2014
by May
-darkvision- wrote:Autorku topicu jsem viděl ve hře normálně nalogovanou už. Delší dobu.
Snažila jsem se sehnat dm. :)

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 12:38 02. May 2014
by Amber
May wrote:
Amber wrote:V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.

1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?
Postupovala jsem jako vždycky ale je fakt že jsem během toho něco stahovala netušila jsem že to může tohle způsobit mohla by si mi Amber vytáhnout postavu zpět do te části úvodní kde se mění hlava prosím?
Nedostanu se teď bohužel do hry, do večera budu mimo pc s nwn, ale snad bude chyba jen v tom stahování a bude stačit oživení.

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 12:40 02. May 2014
by May
Amber wrote:
May wrote:
Amber wrote:V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.

1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?
Postupovala jsem jako vždycky ale je fakt že jsem během toho něco stahovala netušila jsem že to může tohle způsobit mohla by si mi Amber vytáhnout postavu zpět do te části úvodní kde se mění hlava prosím?
Nedostanu se teď bohužel do hry, do večera budu mimo pc s nwn, ale snad bude chyba jen v tom stahování a bude stačit oživení.
Doobře pokusím se sehnat někoho jiného.

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 13:06 02. May 2014
by kucik
Založ jí znovu. Pokud to tu postavu z nějakého důvodu zabilo, nejspíš ti to i do logu napsalo proč a ta postava bude asi v něčem chybná.

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 13:08 02. May 2014
by Bahnak
Hm, možná to spolu bude souviset, ale Bersova "Edna" včera meditovala, meditace mu postavu shodila na zem "mrtvou", nemohl se hejbat a psalo mu to něco o omráčení, pomohlo až když jsem ho "zabil" a zvedl stahovákem přes stínový.
Víc k tomu asi řekne Bersík, já byl jen ten co na požádání majzl kladivem.

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 13:09 02. May 2014
by May
kucik wrote:Založ jí znovu. Pokud to tu postavu z nějakého důvodu zabilo, nejspíš ti to i do logu napsalo proč a ta postava bude asi v něčem chybná.
Já právě u toho něco stahovala do hry a Amber říkala, že tím by to mohlo být a že by to mohlo napravit oživení nenapsalo mi to proč jen že mě zabila Thalie

Re: Nová postava se objevila mrtvá

Posted: 13:14 02. May 2014
by kucik
Tak jako tak je lepší si tu postavu založit novou.