VYŘEŠENO: Nová postava se objevila mrtvá
Posted: 10:03 02. May 2014
Udělala jsem novou postavu v úvodní lokaci kde jsem si měla měnit hlavy se objevila mrtvá.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Postupovala jsem jako vždycky ale je fakt že jsem během toho něco stahovala netušila jsem že to může tohle způsobit mohla by si mi Amber vytáhnout postavu zpět do te části úvodní kde se mění hlava prosím?Amber wrote:V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.
1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?
Snažila jsem se sehnat dm.-darkvision- wrote:Autorku topicu jsem viděl ve hře normálně nalogovanou už. Delší dobu.
Nedostanu se teď bohužel do hry, do večera budu mimo pc s nwn, ale snad bude chyba jen v tom stahování a bude stačit oživení.May wrote:Postupovala jsem jako vždycky ale je fakt že jsem během toho něco stahovala netušila jsem že to může tohle způsobit mohla by si mi Amber vytáhnout postavu zpět do te části úvodní kde se mění hlava prosím?Amber wrote:V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.
1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?
Doobře pokusím se sehnat někoho jiného.Amber wrote:Nedostanu se teď bohužel do hry, do večera budu mimo pc s nwn, ale snad bude chyba jen v tom stahování a bude stačit oživení.May wrote:Postupovala jsem jako vždycky ale je fakt že jsem během toho něco stahovala netušila jsem že to může tohle způsobit mohla by si mi Amber vytáhnout postavu zpět do te části úvodní kde se mění hlava prosím?Amber wrote:V tom případě je dost možné, že jsi postavu založila špatně.
1) Šla jsi podle návodu na fóru?
2) Nestahovala jsi během zakládání postavy nějaký chybějící soubor?
3) Nezakládala jsi postavu se jménem, které už bylo?
Já právě u toho něco stahovala do hry a Amber říkala, že tím by to mohlo být a že by to mohlo napravit oživení nenapsalo mi to proč jen že mě zabila Thaliekucik wrote:Založ jí znovu. Pokud to tu postavu z nějakého důvodu zabilo, nejspíš ti to i do logu napsalo proč a ta postava bude asi v něčem chybná.