Page 1 of 1
OPRAVENO: Jaarigská slať - doly
Posted: 10:38 02. May 2014
by Mourisson1
Topic byl smazán, přechod stále nefunguje, ten do dolů.
Re: Jaarigská slať - doly
Posted: 13:03 02. May 2014
by karolina
Ano nefunguje, protože nebyly nahrány opravy.
Nevim kdo tu posledně hučel něco o trpělivosti....
Re: Jaarigská slať - doly
Posted: 13:18 02. May 2014
by Mourisson1
Jsem nevěděl že smazání topicu = opraveno, pardón
