Page 1 of 1
Byl jsi zaveden
Posted: 11:16 03. May 2014
by sircervic
při připojení na server mi vyskočí hláška "Byl jsi zaveden"
-stáhnul sem všechno co je potřeba, a to by snad psalo jakej hak mi chybí atd.
-další možnost je že je zakázanej přístup z mý IP, nebo mám ban, nebo nevim

Re: Byl jsi zaveden
Posted: 11:20 03. May 2014
by rosnicka
nebo blbe udelanou postavu
ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... en#p210705
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 11:33 03. May 2014
by sircervic
no tak sem vyzkoušel novou postavu a nic i stou sem zaveden

řek bych že chyba opravdu nebude na mé straně

Re: Byl jsi zaveden
Posted: 11:49 03. May 2014
by Molly23
Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 11:52 03. May 2014
by sircervic
Molly23 wrote:Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
kontroloval sem a zkoušel sem i jiný klíče ani s jedněma nic.
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 12:12 03. May 2014
by Shaman88
Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 12:17 03. May 2014
by sircervic
Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 12:23 03. May 2014
by J.F.Payne
sircervic wrote:Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?
Tady máš návod:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p195287
Pak to půjde.
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 12:58 03. May 2014
by sircervic
J.F.Payne wrote:sircervic wrote:Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?
Tady máš návod:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p195287
Pak to půjde.
aha to jsem nějak přehlíd, v tom případě se omlouvám

Re: Byl jsi zaveden
Posted: 17:49 15. Jul 2014
by Aillen
Prosím o radu , nemohu se připojit do hry - hlásí mi to "byl jsi zaveden"
Nešel mi internet a musela jsem vypnout a zapnout router - může to být tím?
A co s tím mám udělat?
Nevím si rady

Re: Byl jsi zaveden
Posted: 17:54 15. Jul 2014
by Kathermara
Mně to dělá taky a s netem jsem od včerejška nic neprováděla. Hádám, že to dělá více lidem.
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 17:55 15. Jul 2014
by rosnicka
neni to tim , ja jsem byla ve hre kdyz to spadlo nebo vyplo a napsalo mi to ze se mi postava uklada na server , tak jsem to vypnula , a kdyz jsem zjistila ze je po restartu tak se mi taky objevilo ze jsem zaveden , hele a jsem porad ve hre i kdyz to mam vypnuty
Re: Byl jsi zaveden
Posted: 17:55 15. Jul 2014
by kokosak
Viz jinde. Po updatovacím restartu v 17:11 se nedá připojit... a nedá a nedá.