Page 1 of 1

OPRAVENO - Klerik - svitky přes UMD

Posted: 18:14 04. May 2014
by Myrpa
Klerik sesílá svá kouzla ze svitků přes UMD. Nevím, čím to je. Je třeba více světla od někoho osvíceného.

Re: Klerik - svitky přes UMD

Posted: 21:28 16. Aug 2014
by Barbar321
Jen pro připomenutí.

Chtěl jsem se zeptat, zda-li tato záležitost nezapadla do ztracena. Klerika to vcelku ochuzuje

Re: Klerik - svitky přes UMD

Posted: 10:16 29. Sep 2014
by Barbar321
Zase po čase se zeptám, zda-li je nějaká změna s touto záležitostí. Klerik přichází touto chybou o dost rezervních možností.

(a řekněme si přímo, i o činnost, kam vyprázdnit svůj napěchovaný měšec :lol: )

Re: Klerik - svitky přes UMD

Posted: 14:44 12. Nov 2014
by Barbar321
Opět po čase bych chtěl zjistit, jak se věci mají.

Je vůbec v plánu, aby klerik SVÁ kouzla mohl sesílat ze svitků? Je dost deprimující, když i u obyčejné hlučné rány, kterou postava najde v lootu a ani se mi jí za postavu nechce za normálních okolností nosit do města a prodávat, tak dostane postava hlášku, že jí nesešle, protože hod na UMD je s TO 27, což při NEMOŽNOSTI se danou dovednost naučit nemůže nikdy seslat?

Stačí napsat, že je to cílem, aby je nesesílal, nebo třeba je to v seznamu oprav, ale chce to aspoň NĚJAKOU informaci. Přece jen je záležitost hlášená už v květnu (tj. před půl rokem), dvakrát připomínána a pořád ani jedna jediná reakce od oprávněné osoby.

Re: Klerik - svitky přes UMD

Posted: 00:58 15. Nov 2014
by klobouk
Domnívámto se, že nikdo to bezpečně neví, čímžto to je, ani jak toto opravit. Alespoň já to nevím, čímžto se šance, že to bude vědět jiný, dostto snižuje (čímžto hecuji každého, kdo o tom něco ví, aby mě to - trumfnul = přehodil to).

Re: Klerik - svitky přes UMD

Posted: 02:44 15. Nov 2014
by Caehan
Na ST šlo na vlastní svitky využívat spellcraft / čarozpyt... (a možná nejen vlastní)

Re: Klerik - svitky přes UMD

Posted: 14:41 13. Mar 2015
by kucik
Vrácen script pro UMD ze ST. Mělo by to problémy se svitky řešit.