Page 1 of 2
VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:36 04. May 2014
by sircervic
chybí feat na zaměření na zbran těžký cep.
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
prosím o opravení. děkuji
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:44 04. May 2014
by Aulus
Na Thalii je zbraň přesunuta do exotických. Nejsem si jistý, jestli hlásíš chybu a nebo jen úpravu oproti původnímu NwN.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:47 04. May 2014
by sircervic
No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.
takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:54 04. May 2014
by Aulus
sircervic wrote:No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.
takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
Hádám, že to bude tak, že má být v exotických a tam taky najdeš feat. A proč to tak je? Nejspíše kvůli tomu, aby byly zbraně lépe vybalancované.
Takže chybou bude nejspíše to, že se
těžký cep dá použít bez featu na exotiku.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:56 04. May 2014
by Bahnak
Ano, tuto chybu jsem veřejně hlásil bez odezvy před měsícem.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:58 04. May 2014
by karolina
Pamatuju, že se to řešilo, nějak tu byla odezva, že by neměl být exotická zbraň protože je to vlastně zemědělský nástroj, ne?
EDIT: Ono když chyby hlásíte do podfora dotazů a podobně, tak se to řeší celkem špatně.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:05 04. May 2014
by sircervic
karolina wrote:Pamatuju, že se to řešilo, nějak tu byla odezva, že by neměl být exotická zbraň protože je to vlastně zemědělský nástroj, ne?
EDIT: Ono když chyby hlásíte do podfora dotazů a podobně, tak se to řeší celkem špatně.
http://postimg.org/image/hue4c53e7/
no má to i přímo v popisku, vtom případě nechápu proč by měl bejt exotickej (jo kosa tam je,ale ta je tam kvuli kritiku a že má sečný/bodný).
těžkej cep má stejný parametry jako velkej meč.
jo tak teda 18-20/x2 má
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:07 04. May 2014
by Mourisson1
Popisky ve hře neřeš, řeš to co je na foru, to by mělo mít větší slovo.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:10 04. May 2014
by karolina
Mourisson1 wrote:Popisky ve hře neřeš, řeš to co je na foru, to by mělo mít větší slovo.
To sice jo, ale ona ta tabulka zbraní je jakási čudná...
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:10 04. May 2014
by Mourisson1
Tak to už pak nevím čemu věřit

Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:12 04. May 2014
by Bahnak
Ano, tabulka postrádá aktualizaci. Viz. jednoruční mercurial, ale to je zase jiné téma.
Taktéž u ž v tom mám zmatek, konkrétně na těžký cep jsem upozorňoval opravdu před měsícem a zpětné vazby se mi (a tudíž asi ani ostatním hráčům) nedostalo.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:20 04. May 2014
by karolina
Popravdě na WBforu jsem našlo těžký cep dokonce jako jednoduchou :-/
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 23:23 04. May 2014
by Myrpa
Potřeboval bych, aby mi někdo udělal seznam odchylek herní reality od tabullek zbraní na foru. Ať mám materiál k diskuzi před tím, než se to začne opravovat.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 22:01 08. May 2014
by Temnastrana
Jestli to dobře chápu tak má být v exotikách z důvodu lepších vlastností jak třeba kosa.
kosa 20/4x - bodný/sečný
těžký cep 18-20/2x - bodný/tupý
Osobně se řídím tím co je na fóru, ne co je ve hře. Ano, tabulka není úplně aktuální, nicméně úpravy neměli vliv na to kam zbraň spadá. Jo a já featy mám, ale mám i exotiky - což mě utvrzuje v tom, že je chyba to, že se dá vzít jako smrtící.
Nicméně prosím někoho z hora o potvrzení rozřazení zbraní (na jednoduché, smrtící a exotické) a následné opravení.
Re: zaměření na z. (těžký cep)
Posted: 09:48 19. Apr 2015
by karolina
Otvírám ještě jednou toto téma.
Těžký cep je momentálně ve HŘE jako SMRTÍCÍ
Na FÓRU v popisku zbraní EXOTICKÁ
Na WB FORU jako JEDNODUCHÁ (ale to předpokládám nejméně, je to nějaká stará
diskuze
Kterou možnost tedy volíme? Ať je v tom alespoň maličkato pořádek.