Page 1 of 1

Omluvy

Posted: 05:19 07. May 2014
by kokosak
...že by tu tenhle thread fakt nebyl? No tak už možná sem slepej. Každopádně už tu je. BTW SPAM je tady ;)

Re: Omluvy

Posted: 05:19 07. May 2014
by kokosak
Omlouvám se za včerejší odpojení, HW problémy.

Re: Omluvy

Posted: 10:50 18. May 2014
by Myrpa
Prosím všechny, co mi plní schránku požadavky a hlášeními, aby se zařídili beze mne a jinak. Nemám na to teď čas. Až budu mít, pozná se to na foru oprav chyb.

Re: Omluvy

Posted: 11:16 11. Aug 2015
by JAH
Omlouvám se za sebe a DragonSoula, že jsme nedorazili na domluvenou hru. DX ví.

Dohodu na době hraní dáme přes PM nejspíš :)

Re: Omluvy

Posted: 18:08 13. Sep 2015
by skarbi
Omlouvam se pripadnym navstevnikum vypraveni, ale s nejvetsi pravdepodobnosti se vecer nedostavim :/.

Re: Omluvy

Posted: 18:58 18. Apr 2016
by RainMan
Velmi se omlouvám všem kdož se dnes v podvečer sešli u kašny. Strašlivý NekroTELECOMant odstřihl tenké nitky mého vědomí a nechal mě propadnout do hlubin zapomnění. (// ty zatracený zmetci z O2 zas dělaj něco na síti :-( )
Snad se k vám tento zoufalý výkřik donese.

Morco

Re: Omluvy

Posted: 18:09 26. Aug 2016
by kokosak
V následujícím týdnu až do 4. září budu jen výjimečně, až vůbec. V urgentních záležitostech tedy prosím kontaktujte jiného člena týmu.

Re: Omluvy

Posted: 08:52 06. Jul 2020
by BlueOne
Kolega ma teď 14 dni dovču takže teď po tu dobu nebudu ve hře vyjma přes den a nebo i večer tento patek či neděli. Pak jedine večer až za těch 14 dní.
Tak se omlouvám za sníženou aktivitu.

Re: Omluvy

Posted: 14:01 07. Aug 2020
by May
Omlouvám se za neúčast na Svennově pohřbu. Popletla jsem si časy(Všechny Svennovi akce začínali v 20:00. Měla jsem to tak zafixované), ale vážně jsem tam chtěla být. Zároveň bych chtěla poprosit jiné hráče jak se s takovou situací naložit, aby moje postavy nemuseli chodit kanálama.

Re: Omluvy

Posted: 10:59 08. Aug 2020
by BlueOne
May wrote:Omlouvám se za neúčast na Svennově pohřbu. Popletla jsem si časy(Všechny Svennovi akce začínali v 20:00. Měla jsem to tak zafixované), ale vážně jsem tam chtěla být. Zároveň bych chtěla poprosit jiné hráče jak se s takovou situací naložit, aby moje postavy nemuseli chodit kanálama.
Hele Nimoen by taky na 100% šla, ale holt z časových důvodů nemůžu. Někdy to prostě postavy musí odsrat za nás, jako když jsem nedávno zapomněl já hráč dát do jedné knihy poděkování jiné postavě a teď to holt odsere Nimoen. Ani postavy nejsou božské a bez chyby :D
Nicméně věci může být spousta. Cestování, rodinné problémy, problém na cestě na hřbitov (třeba tě přepadli banditi nebo drowove) atp atp.

Re: Omluvy

Posted: 23:11 13. Dec 2020
by Fryn
Velká omluva těžce zkoušené partě hráčů za mé technické kiksy. Snad vás to moc nedožralo :).

Re: Omluvy

Posted: 14:33 14. Dec 2020
by Ragmon
Fryn wrote:Velká omluva těžce zkoušené partě hráčů za mé technické kiksy. Snad vás to moc nedožralo :).
Dlouho jsem se nesmál tak dobře, jako když během rozhovoru přiběhl náhodný žoldák a začal vraždit Jiřího. Takže myslím, že jsme to všichni brali dobře. :D

Re: Omluvy

Posted: 19:58 12. Feb 2021
by Fryn
Omluva skupině hráčů kteří dnes očekávali mou asistenci. Hodil mi do toho vidle náročný pracovní týden.
Ten příští si však rád některý z dnů pro slíbenou hru vyhradím.

Re: Omluvy

Posted: 22:01 14. Feb 2021
by Bruciacullo
Omlouvám se, ale do konce měsíce nebudou ani malé posuny ve velkém questu. Jen dohraju drobnosti co jsem slíbil, musím se víc věnovat práci.

Re: Omluvy

Posted: 22:57 14. Feb 2021
by artaxas
Omluva za nenadálé opuštění uprostřed divadelní hry. Tušil jsem, že to tak dopadne a budu muset off, přesto sem to zkusil a aspoň na kousek hry se podíval.