Page 1 of 1

OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 14:15 08. May 2014
by Nalkanar
Nejsem si jist, zda je to bug, ale příjde mi, že mu byl nastavený špatný učitelský rozhovor. Dle hovoru, kterým s ním jde vést se nejedná o bojovníka, ale o kensaie. Logicky by měl učit kensaie, ale neučí.

Re: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 14:17 08. May 2014
by J.F.Payne
Určitě by měl učit kensaie.

Re: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 14:20 08. May 2014
by Nalkanar
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Rád bych se u tebe učil/a.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Jarema: Zdravím jsem učitel a mohl/a bych tě vzít do učení pokud splňuješ určité požadavky.. Vyučuji bojovniky. Jak tak na tebe koukam, jeste nejsi dost zkuseny/a, abych te mohl/a neco noveho naucit. Vrat se pozdeji a snad pro tebe budu moci neco udelat....

Re: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 18:50 10. May 2014
by John_Faker
Ahoj, píšete, že je OPRAVENO, ale stále nabízí vyučení pro bojovníky 11+ ?

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 18:55 10. May 2014
by karolina
Opraveno s dalším updatem, jako vždy.

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 22:32 22. May 2014
by John_Faker
karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Ahoj,

mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....

Díky za echo, JF

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 23:34 22. May 2014
by karolina
John_Faker wrote:
karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Ahoj,

mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....

Díky za echo, JF
Bohužel to ještě nikdo nenahrál. Poprosit Dm jistě můžeš, buď ti vytvoří mistra nebo tě portne do síně mistrů a tam si můžeš level nahodit.
Za vzniklé potíže se omlouváme :)

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 00:00 23. May 2014
by John_Faker
karolina wrote:
John_Faker wrote:
karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Ahoj,
mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....
Díky za echo, JF
Bohužel to ještě nikdo nenahrál. Poprosit Dm jistě můžeš, buď ti vytvoří mistra nebo tě portne do síně mistrů a tam si můžeš level nahodit.
Za vzniklé potíže se omlouváme :)
Rozumím...snad nějakého DM ve hře chytnu :-) DM kontaktuji přes nastavením "družiny" nebo "DM" ?
Děkuji, JF

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 00:04 23. May 2014
by karolina
Napíšeš do PJ kanálu nebo do družiny. Nebo se zkus s někým domluvit přes Pm kdy bude moct, ale nevím jak to teď mají s aktivitou.

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 10:44 23. May 2014
by kucik
Pokusím se ty opravy nahrát co nejdříve.

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Posted: 11:06 24. May 2014
by John_Faker
kucik wrote:Pokusím se ty opravy nahrát co nejdříve.
Díky za ochotu....JF