Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Nepřátelé

Posted: 09:29 13. May 2014
by Nalkanar
Systém nepřátel na fóru má zabraňovat zasílání soukromých zpráv (SZ/PM). Neděje se tak.

Re: Nepřátelé

Posted: 10:58 13. May 2014
by kucik
O tom nevim. Kde se o tom něco píše?

Re: Nepřátelé

Posted: 11:00 13. May 2014
by KaTo
kucik wrote:O tom nevim. Kde se o tom něco píše?
UTFG:
"Nepřátelé
Nepřátelé jsou standardně ignorováni. Zprávy od těchto uživatelů nejsou plně viditelné a SZ nejsou povoleny."

edit: Píše se o tom přímo v nastavení Friends/Enemies

Re: Nepřátelé

Posted: 11:01 13. May 2014
by Nalkanar
Uživatelský panel - Přátelé a nepřátelé - Nepřátelé
Nepřátelé jsou standardně ignorováni. Zprávy od těchto uživatelů nejsou plně viditelné a SZ nejsou povoleny.

Re: Nepřátelé

Posted: 11:10 13. May 2014
by kucik
Nalkanar wrote:Uživatelský panel - Přátelé a nepřátelé - Nepřátelé
Nepřátelé jsou standardně ignorováni. Zprávy od těchto uživatelů nejsou plně viditelné a SZ nejsou povoleny.
Nejspíš si to ale musíš předem nastavit. Viz https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=1721075
1. Click on the private messages link in the header.
2. Click "Rules, folders & settings" on the side.
3. In the "add new rule" box, select "sender"
4. Click "Next"
5. Select "is foe"
6. Click "next"
7. Select "delete message"