VYŘEŠENO - Nepřátelé
Posted: 09:29 13. May 2014
Systém nepřátel na fóru má zabraňovat zasílání soukromých zpráv (SZ/PM). Neděje se tak.
UTFG:kucik wrote:O tom nevim. Kde se o tom něco píše?
Nepřátelé jsou standardně ignorováni. Zprávy od těchto uživatelů nejsou plně viditelné a SZ nejsou povoleny.
Nejspíš si to ale musíš předem nastavit. Viz https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=1721075Nalkanar wrote:Uživatelský panel - Přátelé a nepřátelé - Nepřátelé
Nepřátelé jsou standardně ignorováni. Zprávy od těchto uživatelů nejsou plně viditelné a SZ nejsou povoleny.
1. Click on the private messages link in the header.
2. Click "Rules, folders & settings" on the side.
3. In the "add new rule" box, select "sender"
4. Click "Next"
5. Select "is foe"
6. Click "next"
7. Select "delete message"