Page 1 of 1

nt_haks

Posted: 09:55 24. May 2014
by Jaje
Ahoj,
archiv nt_haks.zip je požkozenej, nejde extrahovat.
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
http://ulozto.cz/xU3hz351/nt-haks-zip

Re: nt_haks

Posted: 22:41 26. May 2014
by kucik
Winrar je v pohode rozbali. Linuxovej unrar taky. Cim jsi to rozbaloval?

Re: nt_haks

Posted: 19:55 28. May 2014
by Jaje
WinRARem a zhoušel jsem i to, co je v Win7 od instalace.
Při otevření:
! C:\Users\martin\Documents\nt_haks.zip: Neočekávaný konec archivu
Při extrahování:
! C:\Users\martin\Documents\nt_haks.zip: Archiv má buďto neznámý formát nebo je poškozen
Vytvoří jen prázdnou složku.

Re: nt_haks

Posted: 20:01 28. May 2014
by Bruciacullo
řek bych že se ti to nedostahovalo celé, stáhni to znova a pozorně si zkontroluj jeslti ma stažený soubor takovou velikost jakou mít má...

Re: nt_haks

Posted: 20:02 28. May 2014
by Mourisson1
To spíš vypadá že se ti to blbě stáhlo, nedostahovalo nebo tak nějak. Zkus to stáhnout tam znova, a nebo případně rychlejc tady https://drive.google.com/file/d/0ByrpxU ... sp=sharing (ten je ode mně, zkoušel jsem ho teď rozbalit a bez problému)

EDIT : Galli ty ninjo!

Re: nt_haks

Posted: 20:06 28. May 2014
by Jaje
Stahoval jsem to už 2krát (pokaždé to dopadlo stejně), má to 1 912 834 kB.
Skusim ješte z googlu.

VYŘEŠENO - Re: nt_haks

Posted: 20:10 28. May 2014
by Mourisson1
2 099 924 859 bajtů, alespoň u mně, zabalený