Page 1 of 1
OPRAVENO: Správce laboratoře
Posted: 14:07 29. May 2014
by Barbar321
Správce alchymistické laboratoře v duegaří čtvrti se tváří, že by rád rozdával balíky (má standardní balíkový rozhovor, ale při optání hodí chybu), ale vzhledem k tomu, že je jedna pravá příjemkyně hned o pár kroků dál ve stejné místnosti, nejspíš to není ani plánováno, aby balíky měl.
Re: Správce laboratoře
Posted: 14:09 29. May 2014
by kucik
Pokud hodí chybu, že nemá nastavené ID, tak nemá mít balíky.
Re: Správce laboratoře
Posted: 14:13 29. May 2014
by karolina
V té laboratoři dává balíky někdo jiný.
Re: Správce laboratoře
Posted: 15:00 29. May 2014
by Barbar321
Předpokládám, že nemá dávat. Proto to hlásím jako chybu
Re: OPRAVENO: Správce laboratoře
Posted: 10:29 16. Aug 2014
by karolina
Opraveno