Page 1 of 1

OPRAVENO: Kensai

Posted: 14:57 29. May 2014
by John_Faker
Ahoj,

mám problém s přestupem z bojovníka (8 lvl) na Kensaie. Došel jsem k mistrovi (Jerema) a po odmáčknutí žádosti o učení a potvrzení jsem si začal nastavovat přestup, jenže políčko povolání Kensai je neaktivní.

Všechny tyto parametry mám:
- Základní útočný bonus: +6
- Odbornosti: Pohyblivost, Uhýbání, Útok v obraně, Zaměření na zbraň pro boj zblízka
- Dovednosti: Akrobacie 5 bodů

Jediné co mě napadá je, že mám zaměření na zbraň falchion, což tu bylo kdysi řešeno ve spojení s chybkama...jinak nevím...

je možné mi nějak pomoci ?? už mám 2 lvl přes bojovníka a čekal jsem jen na opravu Kensaie a teď toto :-)

Díky J_F

Re: Kensai

Posted: 16:10 29. May 2014
by kucik
Ty podmínky pro povolání jsou špatně. Regulerní oprava bude s dalším cfg hakem.

Zatim by mělo stačit, pokud si po restartu hodíš do override tenhle 2da soubor

Re: Kensai

Posted: 20:42 29. May 2014
by John_Faker
kucik wrote:Ty podmínky pro povolání jsou špatně. Regulerní oprava bude s dalším cfg hakem.

Zatim by mělo stačit, pokud si po restartu hodíš do override tenhle 2da soubor
super, děkuji za rychlé vyřešení.... budu u stroje až zítra, tak se případně oztvu, kdyby to nejelo....

Re: Kensai

Posted: 22:27 30. May 2014
by John_Faker
kucik wrote:Ty podmínky pro povolání jsou špatně. Regulerní oprava bude s dalším cfg hakem.

Zatim by mělo stačit, pokud si po restartu hodíš do override tenhle 2da soubor
Ahoj,

tak i po uložení souboru do složky /override mi nejde přestoupit. Stále je výběr neaktivní.
Nelze udělat přestup nějak ručně přes DM ?

Díky J_F

Re: Kensai

Posted: 08:40 31. May 2014
by karolina
S tímhle ti bohužel žádné DM nepomůže, to není možné obejít.

Re: Kensai

Posted: 21:56 01. Jun 2014
by John_Faker
karolina wrote:S tímhle ti bohužel žádné DM nepomůže, to není možné obejít.
Můžete mi cca říci, v jakém horizontu bude tento problém řešen? Je mi jasne, ze toho mate hodne, tak abych pripadne resil jinou postavu..dik JF

Re: Kensai

Posted: 10:55 02. Jun 2014
by kucik
Zkusim ten hak večer udělat.

Re: Kensai

Posted: 21:03 12. Jun 2014
by John_Faker
kucik wrote:Zkusim ten hak večer udělat.
Kuciku dle PM - nelze použít Ki-zranění. Píše mi to chybu, "nevyužíváš vyvolenou zbraň". Zaměření mám jen na jednu zbraň a to falchion.
díky J_F

Re: Kensai

Posted: 17:14 13. Jun 2014
by Shaman88
Zřejmě opět bludný falchion :)

Re: Kensai

Posted: 10:20 16. Jun 2014
by kucik
Shaman88 wrote:Zřejmě opět bludný falchion :)
Já si vůbec nejsem jistej, že ki_damage pro cepovky funguje. To vypadá, že mu nastavení weapon of choice nestačí.

Re: Kensai

Posted: 17:45 16. Jun 2014
by Shaman88
Nejlepší by bylo do nového haku změnit v baseitems.2da referenci u toho špatného falchionu na nějakou chybu či prostě jen jiný řádek v tlk aby se zobrazoval nějaký nesmysl... a šlo na první pohled rozpoznat špatný item.

WM na cepové zbraně by fungovat měl... sám jsem to někde hrál....
Otázka mimo: Kuciku, nevíš zda pomocí nwnx_weapons a těch funkcí co jsou v onModuleLoad lze udělat aby jednu vlastnost(třeba zaměření na zbraň bitevní sekera) zajišťovali 2 různé featy? nebo ten druhý to přepíše?

Re: Kensai

Posted: 12:38 17. Jun 2014
by kucik
Shaman88 wrote:Nejlepší by bylo do nového haku změnit v baseitems.2da referenci u toho špatného falchionu na nějakou chybu či prostě jen jiný řádek v tlk aby se zobrazoval nějaký nesmysl... a šlo na první pohled rozpoznat špatný item.
Ten špatný falchion je už snad definitivně pryč.
Shaman88 wrote: WM na cepové zbraně by fungovat měl... sám jsem to někde hrál....
Otázka mimo: Kuciku, nevíš zda pomocí nwnx_weapons a těch funkcí co jsou v onModuleLoad lze udělat aby jednu vlastnost(třeba zaměření na zbraň bitevní sekera) zajišťovali 2 různé featy? nebo ten druhý to přepíše?
To nevim. Má to nějaký smysl?

Re: Kensai

Posted: 18:06 17. Jun 2014
by Shaman88
kucik wrote:
Shaman88 wrote: WM na cepové zbraně by fungovat měl... sám jsem to někde hrál....
Otázka mimo: Kuciku, nevíš zda pomocí nwnx_weapons a těch funkcí co jsou v onModuleLoad lze udělat aby jednu vlastnost(třeba zaměření na zbraň bitevní sekera) zajišťovali 2 různé featy? nebo ten druhý to přepíše?
To nevim. Má to nějaký smysl?
Řeším zbraňové balíčky. Jiný setting bojovníka, než má NT, který vychází z toho že se bojovník může zaměřit ne na jednu zbraň ale na zbraňový balíček např. podle geografické polohy, aby tedy bojovník spouště si mohl vzít zaměření na pouštní zbraně.... a aby standardní featy fungovaly stále.

Re: Kensai

Posted: 10:25 18. Jun 2014
by kucik
Přidělil bych mu ty featy přes nwnx.

Re: Kensai

Posted: 18:09 18. Jun 2014
by Shaman88
kucik wrote:Přidělil bych mu ty featy přes nwnx.
Snažím se tvořit úpravy abych mohl mít zapnutý Enforce Legal Character, a nemusel řešit bugy.
Ale pokud to jinak nepůjde tak to asi tak budu muset udělat a ELC se budu muset vzdát.... :(