Page 1 of 1
U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 15:56 06. Jun 2014
by Dragon Soul
Zdravím niják se mi nedaří prodloužit pronájem koně...v dialogu se zvířetem možnost není a když zajdu za prodejci ve stájích na libovolném místě vyberu "chci prodloužit pronájem o rok" a dialog skončí a nenastane nic...peníze si nevezme smlouva se neprodlouží.
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 15:31 11. Jun 2014
by Myrpa
Už jsi to nějak vyřešil? Podle mě je prodloužení v dialogu koně.
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 00:16 12. Jun 2014
by Dragon Soul
Myrpa wrote:Už jsi to nějak vyřešil? Podle mě je prodloužení v dialogu koně.
No nevyřešil a už vím že ostatní ho tam mají takže chyba bude u mě...

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 08:02 12. Jun 2014
by karolina
No tak máš koně asi z doby před opravou ještě?
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 10:57 13. Jun 2014
by Dragon Soul
karolina wrote:No tak máš koně asi z doby před opravou ještě?
Jo tím to bude...vyprší pronájem a naberu novýho...

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 14:18 10. Jul 2014
by Nalkanar
Koupil jsem koně asi tak dva týdny zpátky. Taky tam tu možnost nemám.
Napadá mě z fleku - koupil jsem strakáče. Nemůže to být jen u něj?
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 19:58 10. Jul 2014
by FroziKk
U dneska zakoupenýho nosorožce taky nefachá.
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 20:10 12. Jul 2014
by Nalkanar
Mimochodem u některých mountů je možnost na vyhození z party, aneb můžete si koně dočasně odparkovat jako na ST. To že to není u všech je taky podobný nedostatek jako to prodloužení nájmu?
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 23:53 13. Jul 2014
by Aillen
Mně prodloužení nájmu koně taky nešlo, řeším to tak, že počkám až nájem vyprší a pronajmu si koníka nového - stejného vzhledově, jako byl ten předchozí a pojmenuji stejně a je to.
Naštěstí se mi vypršení nájmu nestalo někde daleko od města.
Napadá mě, co by se asi stalo, kdyby postavička jela na koni a v tu chvíli vypršel nájem? Koník by jí zmizel doslova pod sedlem, nebo až by z něj sesedla?
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Posted: 10:58 14. Jul 2014
by Myrpa
Aillen wrote:Napadá mě, co by se asi stalo, kdyby postavička jela na koni a v tu chvíli vypršel nájem? Koník by jí zmizel doslova pod sedlem, nebo až by z něj sesedla?
Udělá to animaci, kdy mount shodí jezdce ze sedla zanechaje ho v oblacích zvířeného prachu a pak nenávratně zmizí za obzorem a okrajem lokace.
Ta animace se dá nasimulovat i přes emote dialog.
A nyní odborné vyjádření tvůrce k problému:
Myrpa: "Je to divný."