Page 1 of 1

SMAZAT: NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:01 19. Jun 2014
by May
Prosím o vytažení z podsvětí postavy Kethszia a Vuradusch Sharain kterého má postava Kethszia chtěla oživit na požádání pošlu screen který vše dokládá nejde mi sem přidat.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:02 19. Jun 2014
by kucik
A co přesně se stalo? Z předmětu ani popisu jsem to nepochopil.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:03 19. Jun 2014
by D_E_K_A
To vypadá na zblbnutí frakce dole, což jsem odtušil z následného výše.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:05 19. Jun 2014
by Goran
Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:05 19. Jun 2014
by May
kucik wrote:A co přesně se stalo? Z předmětu ani popisu jsem to nepochopil.
Přišla jsem do chrámu oživit tu druhou postavu jenže jak mile kněžka začala čarovat vrhli se na ní jiná NPC a tohle se děje po celém podtemnu jen tentokrát zaútočili i na mě.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:06 19. Jun 2014
by May
Goran wrote:Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
Ano přesně jak Goran popisuje jenže seslali jakýsi chapadla a ty dostali i mě.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:15 19. Jun 2014
by pavad
May wrote:
Goran wrote:Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
Ano přesně jak Goran popisuje jenže seslali jakýsi chapadla a ty dostali i mě.
Evard's black (spiked) tentacles (of forced intrusions). Nehezky zpusob smrti... ;)

http://oots.wikia.com/wiki/Evan%27s_Spi ... _Intrusion

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:21 19. Jun 2014
by kucik
Aha. Že by mělo kouzlo špatně nastaveno hostile setting? Co ona to sesílá? Resurection, nebo raise dead? Leda by nějak něčim zasáhla jiné NPC.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:45 19. Jun 2014
by May
kucik wrote:Aha. Že by mělo kouzlo špatně nastaveno hostile setting? Co ona to sesílá? Resurection, nebo raise dead? Leda by nějak něčim zasáhla jiné NPC.
Máš na Mailu sreen toho co se přesně stalo.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:45 19. Jun 2014
by May
Jinak nemohl by mě tedy někdo vytáhnout z podsvětí? :D

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 14:58 19. Jun 2014
by Bahnak
Občas blbla na ST stráž v aréně, nebo správce a stráž v dílně, ale o chrámu a špatných frakcích slyším prvně, a to jsem tam zvedal kdekoho...

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 16:02 19. Jun 2014
by May
Bahnak wrote:Občas blbla na ST stráž v aréně, nebo správce a stráž v dílně, ale o chrámu a špatných frakcích slyším prvně, a to jsem tam zvedal kdekoho...
No fakt mám screen kterej to dokládá jen mi sem nejde dát.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 16:29 19. Jun 2014
by Bahnak
Tenhle problem jsem nastartoval ja už podruhé. Průběh je nasledující: Vtělení se do NPC v hospodě podtemnu, opuštění lokace, návrat = Revoluce.
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...

EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 16:53 19. Jun 2014
by May
Bahnak wrote:Tenhle problem jsem nastartoval ja už podruhé. Průběh je nasledující: Vtělení se do NPC v hospodě podtemnu, opuštění lokace, návrat = Revoluce.
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...

EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...
Jo přesně tenhle problém. A vidím tě jako Bahňaka taky.

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Posted: 13:57 21. Jun 2014
by May
Mohl by mě prosím někdo vytáhnout z toho podsvětííí?