Page 1 of 1

Ostrost smyslů (Keen Senses) (blbost)

Posted: 17:34 30. Jun 2014
by Infra
Pokud si člověk zapne mód hledání a pak nahodí lvl hraničáře, zůstane mu mód hledání zaplý a nejde vypnout, protože se mód odkazuje na feat Ostrost smyslů (Keen Senses).

Děkuji howk, prosím o vysvobození z tohoto prokletí.
Postava Brent

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 17:45 30. Jun 2014
by kucik
A po restartu?

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 18:00 30. Jun 2014
by Infra
Ještě nebyl. Nahodil jsem to po RS.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 19:09 30. Jun 2014
by Rejty
Infra wrote:Pokud si člověk zapne mód hledání a pak nahodí lvl hraničáře, zůstane mu mód hledání zaplý a nejde vypnout, protože se mód odkazuje na feat Ostrost smyslů (Keen Senses).

Děkuji howk, prosím o vysvobození z tohoto prokletí.
Postava Brent
Viz popisky mechaniky povolání:
1. lvl - Ostrost smyslů (Keen Senses)

Ostrost smyslů (Keen Senses)
- Hraničář provádí automaticky testy na Hledání (Search), navíc aktivní hledání nezpomaluje jeho pohyb.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 22:32 30. Jun 2014
by Infra
Sorry, ale číst umím. Postava má aktivní mód hledání a nelze běhat. Feat se bude muset odebrat z postavy a znovu přidat po deaktivování hledání. Pokud na to RS nepomůže.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 22:44 30. Jun 2014
by Infra
Speciálně:

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 00:16 01. Jul 2014
by kokosak
DM reskill by taky moh pomoct.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 11:23 01. Jul 2014
by Infra
Po RS problém stále přetrvává.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 22:01 02. Jul 2014
by Infra
Hurá, tak jsem musel někoho zmlátit abych se z toho dostal a mohl normálně běhat. Děkuji, že jsem to musel vyřešit sám. Ale prosím o opravu pro budoucí oběti bugu.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 11:20 03. Jul 2014
by kucik
Ten bug je natolik absurdní, že nemá smysl se zabývat nějakou opravou.
Jednak nastane zřídka (level hraničáře nenahazuje každý dvakrát denně a aby přitom byl v searchmodu) a potom se z něj dá dostat prostě tim, že do něčeho praštíš.
Jsou tam daleko důležitější věci.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 16:34 03. Jul 2014
by pavad
kucik wrote:Ten bug je natolik absurdní, že nemá smysl se zabývat nějakou opravou.
Jednak nastane zřídka (level hraničáře nenahazuje každý dvakrát denně a aby přitom byl v searchmodu) a potom se z něj dá dostat prostě tim, že do něčeho praštíš.
Jsou tam daleko důležitější věci.
Nu a neslo by do skriptu u rozhovoru s kazdym ucitelem pridat prikaz co PC zrusi(zresetuje) veskere probihajici cinnosti? Ted z hlavy nevim jaky to je - ale pouziva se pri cinematic eventech, snad si nekdo vzpomene.

Kdo vi jaka dalsi exotika totiz muze jeste vzniknout z tehoz duvodu.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 16:44 03. Jul 2014
by kucik
pavad wrote:Nu a neslo by do skriptu u rozhovoru s kazdym ucitelem pridat prikaz co PC zrusi(zresetuje) veskere probihajici cinnosti? Ted z hlavy nevim jaky to je - ale pouziva se pri cinematic eventech, snad si nekdo vzpomene.

Kdo vi jaka dalsi exotika totiz muze jeste vzniknout z tehoz duvodu.
Já si právě nemyslim, že ClearAllActions to shodí. Spíš si teda ale myslim, že by to shodilo samotný rozhovor.

Re: Ostrost smyslů (Keen Senses)

Posted: 19:07 03. Jul 2014
by Infra
Nešel by ten event navázat na konec rozhovoru?