Page 1 of 1

OPRAVENO: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Posted: 17:41 30. Jun 2014
by Infra
1. Nevykupuje předměty zpět za stejnou cenu, jako tomu bylo na ST.
2. Itemy nejsou levnější oproti světu. (Pravděpodobně se nejedná o chybu, ale já to za chybu považuji)
3. Lektvary stojí o polovinu více než v obchodě.

Re: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Posted: 11:25 07. Jul 2014
by nomis_b
No taky byc se trošku přimluvil za zvážení, zda do stratovního obchodu by se měly dávat věci s cenou 3000+

Kouzelnik je v pohode, ale valecnik si musi vybrat, zda chce zbran, ci zbroj.. to mi prijde dost ujete, pro startovni obchod.

Re: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Posted: 13:10 07. Aug 2014
by karolina
Opravím ty ceny.

Ale předměty cenou nad 3k mají smysl, je to kvuli převedeným postavám,které mají možnost domluvit se s DM, že peníze dostanou už ve startovní lokaci.