Page 1 of 3

The Zologická

Posted: 09:38 04. Jul 2014
by kokosak
Hola! Sobota 12.7. 10:00, sraz před pokladnama pražské zologické zahrady. Drahé polovičky, rodiny a mrňata vítána! Upsat se zde krví, nebo se na vás nečeká ;)

Účast a obsazení:

kokosak
Rina +1 škvrně
Bahňák
Nomis + potomek
kucik
Jon +- medojed
Theogil?
Fryn
Labir?
Firefox_

Re: The Zologická

Posted: 12:39 04. Jul 2014
by Molly23
Mollyšák se hlásí do služby!

Re: The Zologická

Posted: 15:03 04. Jul 2014
by Bahnak
Hm, do Práglu by měl v tomdle datu dojet i Nomis s potomkem, pokud bude hezky, počítejte s náma asi taky.

Re: The Zologická

Posted: 15:37 04. Jul 2014
by kucik
V závislosti na počasí a dalších povinostech bych se objevil.

Re: The Zologická

Posted: 19:47 04. Jul 2014
by J.F.Payne
Jedině za podmínky že se podíváme na medojedy.

Re: The Zologická

Posted: 20:09 04. Jul 2014
by KaTo
...a na Karlouse nesmíte zapomenout! Už jako malý pulec ukousl prst ošetřovateli :mrgreen: (aspoň se to říká)...

P.S.
Já už mám dříve domluvenou akci jinde, tož nedorazím.

Re: The Zologická

Posted: 10:30 07. Jul 2014
by Miell
Tak my bohužel ne.. byly jsme nedávno. Užijte si to! :)

Re: The Zologická

Posted: 12:28 07. Jul 2014
by Molly23
Já musím z rodinných důvodů návštěvu Zoo zrušit. Bohužel se mi nepodařilo přemluvit sestru aby šla také :(

Re: The Zologická

Posted: 13:13 07. Jul 2014
by nomis_b
Ahoj

S radostí potvrzuji sebe + 1potomka.

btw nvite, jak je to tam s parkovanim? prijedu autem, tak jestli to ma cenu parkovat tam, nebo to brzo rano nechat u Bahnaka a dojet šalinou.

Re: The Zologická

Posted: 13:18 07. Jul 2014
by kucik
Dá se zaparkovat pod Zoo za stovku. Takže záleží na lenosti jet sockou.

Re: The Zologická

Posted: 13:31 07. Jul 2014
by Theogil I
nomis_b wrote:Ahoj

S radostí potvrzuji sebe + 1potomka.

btw nvite, jak je to tam s parkovanim? prijedu autem, tak jestli to ma cenu parkovat tam, nebo to brzo rano nechat u Bahnaka a dojet šalinou.
Budeš se v sobotu vracet nebo budeš zůstávat u Bahňáka? Možná bych se přidal.

Re: The Zologická

Posted: 14:00 07. Jul 2014
by nomis_b
Jedu v pátekz práce, přespím už v Praze u spoluzacky ze zakladky, pak ZOO, nabrat historické hadry a pistolku u Bahnaka, prespat tam a paknekdy v ndeli vyrazit zpet.

Zmena planu mozna, mista v aute mam 2.

pokud bahnak svol, ak bys treba mohl v sobotu d Prahy busem, sraz v ZOO, prespime u bahnaka av nedeli te dovezu domu.

U te kamosky asi nas o moc lidi vice prespat nemuze.. uz tak beru prcka.

Re: The Zologická

Posted: 14:09 07. Jul 2014
by Theogil I
nomis_b wrote:Jedu v pátekz práce, přespím už v Praze u spoluzacky ze zakladky, pak ZOO, nabrat historické hadry a pistolku u Bahnaka, prespat tam a paknekdy v ndeli vyrazit zpet.

Zmena planu mozna, mista v aute mam 2.

pokud bahnak svol, ak bys treba mohl v sobotu d Prahy busem, sraz v ZOO, prespime u bahnaka av nedeli te dovezu domu.

U te kamosky asi nas o moc lidi vice prespat nemuze.. uz tak beru prcka.
Jasný, to byl jen takový nápad, pouvažuji o výletu s ČD, jede mi to 6:39 (Drak) a má to jídelňák. :D
A zpátky 16:39 (Drak) nebo 17:39 (Strela), to by asi šlo. Muhehe, všechno to má jídelňák. :lol:
Ještě si to nechám projít hlavou.

Re: The Zologická

Posted: 18:03 07. Jul 2014
by Bahnak
Tak klidně jde přespat u mě, coby ne, ale je třeba počítat s tím, že mám doma jen 1xpostel a 1xgauč :-D
A k tomu momentálně doma běhají 3xkočka... :mrgreen:
Jinak co se auta a zoologické týče, doporučuji zaparkovat káru někde v Holeškách a dojet to k ZOO busem.
Osobně ale i tak sám volím socku hned od domu, neboť díky tomu mohu v ZOO bumbat pivínka.

Re: The Zologická

Posted: 21:49 07. Jul 2014
by nomis_b
Bahnak wrote: 3xkočka... :mrgreen:
Jinak co se auta a zoologické týče, doporuču
Vám se ty kočky rozmnožili ?

Nicméně dík za tip. Brzo ráno ti zazvoním na barák, kde mám zaparkovat auto a ty mě pak těma busama do zoo už dovedeš, že :lol:
Já bych tam sám netrefil :roll: