Page 1 of 3
The Zologická
Posted: 09:38 04. Jul 2014
by kokosak
Hola! Sobota 12.7. 10:00, sraz před pokladnama pražské zologické zahrady. Drahé polovičky, rodiny a mrňata vítána! Upsat se zde krví, nebo se na vás nečeká
Účast a obsazení:
kokosak
Rina +1 škvrně
Bahňák
Nomis + potomek
kucik
Jon +-
medojed
Theogil?
Fryn
Labir?
Firefox_
Re: The Zologická
Posted: 12:39 04. Jul 2014
by Molly23
Mollyšák se hlásí do služby!
Re: The Zologická
Posted: 15:03 04. Jul 2014
by Bahnak
Hm, do Práglu by měl v tomdle datu dojet i Nomis s potomkem, pokud bude hezky, počítejte s náma asi taky.
Re: The Zologická
Posted: 15:37 04. Jul 2014
by kucik
V závislosti na počasí a dalších povinostech bych se objevil.
Re: The Zologická
Posted: 19:47 04. Jul 2014
by J.F.Payne
Jedině za podmínky že se podíváme na medojedy.
Re: The Zologická
Posted: 20:09 04. Jul 2014
by KaTo
...a na Karlouse nesmíte zapomenout! Už jako malý pulec ukousl prst ošetřovateli

(aspoň se to říká)...
P.S.
Já už mám dříve domluvenou akci jinde, tož nedorazím.
Re: The Zologická
Posted: 10:30 07. Jul 2014
by Miell
Tak my bohužel ne.. byly jsme nedávno. Užijte si to!

Re: The Zologická
Posted: 12:28 07. Jul 2014
by Molly23
Já musím z rodinných důvodů návštěvu Zoo zrušit. Bohužel se mi nepodařilo přemluvit sestru aby šla také

Re: The Zologická
Posted: 13:13 07. Jul 2014
by nomis_b
Ahoj
S radostí potvrzuji sebe + 1potomka.
btw nvite, jak je to tam s parkovanim? prijedu autem, tak jestli to ma cenu parkovat tam, nebo to brzo rano nechat u Bahnaka a dojet šalinou.
Re: The Zologická
Posted: 13:18 07. Jul 2014
by kucik
Dá se zaparkovat pod Zoo za stovku. Takže záleží na lenosti jet sockou.
Re: The Zologická
Posted: 13:31 07. Jul 2014
by Theogil I
nomis_b wrote:Ahoj
S radostí potvrzuji sebe + 1potomka.
btw nvite, jak je to tam s parkovanim? prijedu autem, tak jestli to ma cenu parkovat tam, nebo to brzo rano nechat u Bahnaka a dojet šalinou.
Budeš se v sobotu vracet nebo budeš zůstávat u Bahňáka? Možná bych se přidal.
Re: The Zologická
Posted: 14:00 07. Jul 2014
by nomis_b
Jedu v pátekz práce, přespím už v Praze u spoluzacky ze zakladky, pak ZOO, nabrat historické hadry a pistolku u Bahnaka, prespat tam a paknekdy v ndeli vyrazit zpet.
Zmena planu mozna, mista v aute mam 2.
pokud bahnak svol, ak bys treba mohl v sobotu d Prahy busem, sraz v ZOO, prespime u bahnaka av nedeli te dovezu domu.
U te kamosky asi nas o moc lidi vice prespat nemuze.. uz tak beru prcka.
Re: The Zologická
Posted: 14:09 07. Jul 2014
by Theogil I
nomis_b wrote:Jedu v pátekz práce, přespím už v Praze u spoluzacky ze zakladky, pak ZOO, nabrat historické hadry a pistolku u Bahnaka, prespat tam a paknekdy v ndeli vyrazit zpet.
Zmena planu mozna, mista v aute mam 2.
pokud bahnak svol, ak bys treba mohl v sobotu d Prahy busem, sraz v ZOO, prespime u bahnaka av nedeli te dovezu domu.
U te kamosky asi nas o moc lidi vice prespat nemuze.. uz tak beru prcka.
Jasný, to byl jen takový nápad, pouvažuji o výletu s ČD, jede mi to 6:39 (Drak) a má to jídelňák.
A zpátky 16:39 (Drak) nebo 17:39 (Strela), to by asi šlo. Muhehe, všechno to má jídelňák.
Ještě si to nechám projít hlavou.
Re: The Zologická
Posted: 18:03 07. Jul 2014
by Bahnak
Tak klidně jde přespat u mě, coby ne, ale je třeba počítat s tím, že mám doma jen 1xpostel a 1xgauč

A k tomu momentálně doma běhají 3xkočka...
Jinak co se auta a zoologické týče, doporučuji zaparkovat káru někde v Holeškách a dojet to k ZOO busem.
Osobně ale i tak sám volím socku hned od domu, neboť díky tomu mohu v ZOO bumbat pivínka.
Re: The Zologická
Posted: 21:49 07. Jul 2014
by nomis_b
Bahnak wrote: 3xkočka...
Jinak co se auta a zoologické týče, doporuču
Vám se ty kočky rozmnožili ?
Nicméně dík za tip. Brzo ráno ti zazvoním na barák, kde mám zaparkovat auto a ty mě pak těma busama do zoo už dovedeš, že

Já bych tam sám netrefil
