Page 1 of 1

OPRAVENO - Stahování

Posted: 10:22 04. Jul 2014
by Infra
Při stahování jezevců mi to občas napíše:

Chybka! Nemuzu vytvorit kuzi '1'

Re: Stahování

Posted: 12:43 04. Jul 2014
by kucik
Opraveno. Jednalo se o problém při vytváření masa.