Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Relevel

Posted: 23:54 07. Jul 2014
by kokosak
V souvislosti s posledními změnami v modulu je potřeba na Květě udělat relevel. Prosím tedy o nějaké dobrotivé DM, když pujde kolem, aby mě odchytlo. A když už v tom bude, tak bych poprosil o další klíček od košíku (vílí hnízdo, DM truhla).

Dík předem :)

Re: Relevel

Posted: 08:15 17. Jul 2014
by kokosak
....někdo? Kdokoli?

Re: Relevel

Posted: 18:18 21. Jul 2014
by kokosak
Díky Silencrovi