Page 1 of 1

Bum

Posted: 17:20 15. Jul 2014
by kokosak
Po restartu v 17:11 se mi nedaří připojit. Respektive přihlásím se, vyberu postavu, chci do hry...... a okamžitě mi to spadne bez jakéhokoli hášení. V logu vidím jen tohle:

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jul 15 17:18:40] Řízená kamera aktivována

Takže předpokládám, že se postava spawnuje a v úvodní lokaci hra žbuch. Není omezeno na jednu postavu na účtě, dělá to tak u všech.

Re: Bum

Posted: 17:24 15. Jul 2014
by Hassan
Tak to jsi na tom lip nez ja.Me to pise Byl jsi zaveden ani se mi nic nenacte...

Re: Bum

Posted: 17:27 15. Jul 2014
by rosnicka
taky mi to hlásilo byl jsi zaveden , ale když kouknu na stránku thálie tak hraju :mrgreen:

Re: Bum

Posted: 17:56 15. Jul 2014
by Aillen
Jsem se trochu uklidnila, vidím, že nejsem sama, kdo má potíže s připojením, tak snad nebude chyba u mě *oddechne si*

Re: Bum

Posted: 18:34 15. Jul 2014
by kokosak
Jaara? Jak na tom sme?