Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Nelze se přihlásit - "Byl jsi zaveden"

Posted: 17:33 15. Jul 2014
by Progress
Dobrý den,

dnes po restartu cca v 17:11 (15.7.2014) mi nejde log do hry, píše mi to: "Byl jsi zaveden", žádnou instanci nwn spuštěnou nemám a nejsem přihlášen do hry. Netušíte prosím kde je problém?

děkuji.

Postava: Brys Sengar (účet Tratos)

Re: Nelze se přihlásit - "Byl jsi zaveden"

Posted: 17:33 15. Jul 2014
by rosnicka
hele to jsme na tom stejne, taky tam visím jako ty

Re: Nelze se přihlásit - "Byl jsi zaveden"

Posted: 17:36 15. Jul 2014
by Niareta
Mám stejný problém.