VYŘEŠENO - Nelze se přihlásit - "Byl jsi zaveden"
Posted: 17:33 15. Jul 2014
Dobrý den,
dnes po restartu cca v 17:11 (15.7.2014) mi nejde log do hry, píše mi to: "Byl jsi zaveden", žádnou instanci nwn spuštěnou nemám a nejsem přihlášen do hry. Netušíte prosím kde je problém?
děkuji.
Postava: Brys Sengar (účet Tratos)
dnes po restartu cca v 17:11 (15.7.2014) mi nejde log do hry, píše mi to: "Byl jsi zaveden", žádnou instanci nwn spuštěnou nemám a nejsem přihlášen do hry. Netušíte prosím kde je problém?
děkuji.
Postava: Brys Sengar (účet Tratos)