Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: časové expy

Posted: 15:16 24. Jul 2014
by Jachym
Zdravím. Dnes mi skoro celý den nejdou časové expy , zkoušel jsem zabít kraba a nedostal jsem také nic . Tak nevím nedělal jsem nic divného.

Re: časové expy

Posted: 15:21 24. Jul 2014
by rosnicka
"e="Jachym"]Zdravím. Dnes mi skoro celý den nejdou časové expy , zkoušel jsem zabít kraba a nedostal jsem také nic . Tak nevím nedělal jsem nic divného.[/quote]
"na časovky musis mluvit , v doupatech a bydlistich potvor časovky nejdou ,nejspíš proto že tam máš expy z nich

Re: časové expy

Posted: 15:23 24. Jul 2014
by Bahnak
Přesně tak. A vyhledej si k mluvení i kamarády, čísla který pak začnou z časovek padat budou více než zajímavé.

Re: časové expy

Posted: 17:52 24. Jul 2014
by Barbar321
Spíš jestli není problém ve špatně založené postavě nebo třeba ve výběru domén odlišných od povolených pro daného boha.

Měl jsem toto taky. Hrál jsem snad dva dny v pohodě, než se mi zasekly časové expy