Page 1 of 4

Imunita na jedy

Posted: 16:57 24. Jul 2014
by Lidda
Moje postava ma pasivni imku na jedy z klericky domeny Pavouci. Vsude funguje spravne az na lokaci Doupe Hroznysu v podtemnu. Hazim proti jedu od creepa i bosse.

edit: ted si nejsem jista presnym nazvem lokace, pokud online podtemnaci vi, prosim, upresnete. Dekuji :) Z mesta Charaxxskou pres divocinu, pod vodopadem smerem ke koboldum.

edit2: Podzemni divocina 4 - doupe hadu

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:10 24. Jul 2014
by Derken-
Házet si je v pohodě, dostaneš ho potom?

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:11 24. Jul 2014
by Lidda
Nay, ani hazet bych si nemela, ne? Jinde se me rovnou vypisuje ta imka v combat logu. A ano, dostanu.
Thalie_0000f.jpg

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:27 24. Jul 2014
by -darkvision-
Tak to mas asi divne lozenou postavu. Me klericce se to nedelo... Nebo jsem si toho nikdy nevsiml, nebo jsem mel negativku ja uz nevim :-D ..

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:33 24. Jul 2014
by Lidda
Ale ty si divnej :P Rikam, vsude jinde mi ta imka funguje. Tohle byl prvni jed co se dostal krz, tak chci jen vedet co je spatne :)

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:34 24. Jul 2014
by Bahnak
Lokace je to tuším tak od boku podzemní divočina 3 - jeskyně.

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:38 24. Jul 2014
by Barbar321
Měl jsem něco podobného, psal jsem o tom na forku v chybách:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=7795

Zvláštní je, že postava chytla jed jen jednou a od té doby mi vždy po neuspěšném hodu píše "imunita na jed" Takže jsem to nechal plavat.

Na tvém místě bych ještě doplnil, zda-li je to jen občasná záležitost a nebo se tak děje pravidelně

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:42 24. Jul 2014
by Lidda
V tyhle lokaci jsem byla jen jednou a jed jsem tam chytla hned dvakrat. Normalne mam combat log zaspamovanej ''Immune to poison.'' a ani nedochazi k hodum. U hroznysu jsem hazela, podhodila, dostala jed.

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:46 24. Jul 2014
by Derken-
Tu lokaci jsem dělal já. Zkusím se na to během zítřka kouknout a popřípadě opravit. (nic neslibuju 8) )

Re: Imunita na jedy vs hroznysi

Posted: 17:48 24. Jul 2014
by Lidda
Ono to spis bude neco s tim featem, kdyz to ma aji Barbar na duergarovi a v uplne jiny lokaci, ale diky! n1 :)

Re: Imunita na jedy

Posted: 15:45 28. Aug 2014
by Lidda
Problem stale trva, imunita se nahodne vypina. Ted na pavoucich (Pavouci tunely - doupe).

Takze shrnuti pro co to zlobi>
*imunita z domeny Pavouci
*rasova duergari imunita

edit> prave jsem zjistila, ze relog to vyresi, docasne.

Re: Imunita na jedy

Posted: 16:14 28. Aug 2014
by kucik
A funguje ta rasová imunita někomu? Ve scriptech pro subrasy jsem o ní totiž nic nenašel.

edit: Aha ona je rasová imunita vytržená ze subras a přesunutá do povolání :wall:

Nespadla ti třeba kůže? Nebyla jsi v proměně, nebo tak něco?

Re: Imunita na jedy

Posted: 20:59 28. Aug 2014
by Shaman88
Imho já jsem všechny efekty přesunul do povolání... ty jsi zase vše přesouval zpět ale viditelně jsi na něco přeskočil....

Re: Imunita na jedy

Posted: 21:07 28. Aug 2014
by Lidda
kucik wrote:Nespadla ti třeba kůže? Nebyla jsi v proměně, nebo tak něco?
Mam jen standardni klericky buffy, ale zkusim si toho vic vsimat napriste, je mozny ze to nejakej z nich prasi.

Re: Imunita na jedy

Posted: 22:56 28. Aug 2014
by kucik
Shaman88 wrote:Imho já jsem všechny efekty přesunul do povolání... ty jsi zase vše přesouval zpět ale viditelně jsi na něco přeskočil....
Ja jsem nic zpet nepresouval. Porad je to tak, jak jsi to udelal.