Relevl
Posted: 16:09 25. Jul 2014
Zdravím Vás a obvzláště zdravím realizační team. Mám žádost , potřeboval bych relevl. Nerad to říkám ale . Přiznám se , že jsem si jaksi podělal postavu a to tím , že jsem si nepamatoval atributy tedy ani boha a plácl jsem tam domeny a ted mi nic nefunguje , hlavně mi vůbec nejdou expy.
Na svou obhajobu bych chtěl uvést , že jsem si vizitku dělal někdy v lednu či unoru, pak jsem se trápil týden s tvorbou postavy poté jsem byl týden u belzebuba. Když jsem se konečně objevil ve městě tak jsem po sto krocích skončil na hradbách , kde jsem dva měsíce chodil a nemohl dolů. Když mne konečně DM shodilo dolů tak za dva dny mi to zase nešlo spustit protože byli nové haky a a prostě až ted jsem se dostal ke hraní . Bohužel jsem si nic z vizitky a tvorby postavy nepamatoval a dopadlo to špatně. Thalie je trošku složitější a nerad bych u toho maturoval a tak si vzpomínám na heslo , že by jsme se měli hlavně bavit a né se trápit .
Takže bych byl za relvl velmi vděčný. Třeba dnes večer . Děkuji
Na svou obhajobu bych chtěl uvést , že jsem si vizitku dělal někdy v lednu či unoru, pak jsem se trápil týden s tvorbou postavy poté jsem byl týden u belzebuba. Když jsem se konečně objevil ve městě tak jsem po sto krocích skončil na hradbách , kde jsem dva měsíce chodil a nemohl dolů. Když mne konečně DM shodilo dolů tak za dva dny mi to zase nešlo spustit protože byli nové haky a a prostě až ted jsem se dostal ke hraní . Bohužel jsem si nic z vizitky a tvorby postavy nepamatoval a dopadlo to špatně. Thalie je trošku složitější a nerad bych u toho maturoval a tak si vzpomínám na heslo , že by jsme se měli hlavně bavit a né se trápit .
Takže bych byl za relvl velmi vděčný. Třeba dnes večer . Děkuji