Page 1 of 4
craft koželužství
Posted: 12:22 13. Aug 2014
by nomis_b
Zde prosím hlašte chyby týkající se tohoto řemesla
Hlavně sem dávejte i nezpracovatelné kůže do craftů !
Re: craft koželužství
Posted: 12:28 30. Jan 2015
by karolina
Přidány kůže ke zpracování do craftu. Hlašte chyby i pokud už byly jednou hlášeny a stále trvají.
Re: craft koželužství
Posted: 15:17 30. Jan 2015
by Zeerit
Máme od teď hlasít i boss trofeje typu kůže/krunýř co nejdou usušit ?
Re: craft koželužství
Posted: 15:31 30. Jan 2015
by karolina
Zeerit wrote:Máme od teď hlasít i boss trofeje typu kůže/krunýř co nejdou usušit ?
No jo no
Re: craft koželužství
Posted: 15:48 30. Jan 2015
by kucik
Kůže jo. Ale řekl bych, že krunýře by neměly jít vysušit na kůži.
Re: craft koželužství
Posted: 16:06 30. Jan 2015
by Zeerit
No momentálně krunýře sušit běžně jdou, bez nich by bylo tak o třetinu míň zdrojů.
Re: craft koželužství
Posted: 16:08 30. Jan 2015
by karolina
Jo kuciku, krunýře a krovky šli sušit vždycky.. kožovitejch potvor moc není :-/
Re: craft koželužství
Posted: 19:32 30. Jan 2015
by kucik
Přepracován koželuh. Poznáte podle názvů polotovarů s diakritikou.
Re: craft koželužství
Posted: 19:50 30. Jan 2015
by karolina
kucik wrote:Přepracován koželuh. Poznáte podle názvů polotovarů s diakritikou.
a budou fungovat ty staré?
Re: craft koželužství
Posted: 20:29 30. Jan 2015
by kucik
Jestli jsem nic nerozbil, tak jo

Re: craft koželužství
Posted: 18:21 31. Jan 2015
by skarbi
Tohle bude asi divoký popis chyby.
Sušák po prvním nakliknutí nové kůže neudělá nic (=nenaběhnou žádná %). Po druhém nakliknutí už jde normálně.
Dál se mi zdá, že je nastaveno vcelku velké stržení % při neúspěchu. U louhování jsem byl na nějakých 23% a po prvním neúspěchu byla hned na prach. Když byl neúspěšný hned první pokus, zbylo mi 1,7%. Zkoušel jsem to asi 5x, pak už ty peníze mrzely i mě

.
Re: craft koželužství
Posted: 18:33 31. Jan 2015
by -darkvision-
skarbi wrote:Tohle bude asi divoký popis chyby.
Sušák po prvním nakliknutí nové kůže neudělá nic (=nenaběhnou žádná %). Po druhém nakliknutí už jde normálně.
Dál se mi zdá, že je nastaveno vcelku velké stržení % při neúspěchu. U louhování jsem byl na nějakých 23% a po prvním neúspěchu byla hned na prach. Když byl neúspěšný hned první pokus, zbylo mi 1,7%. Zkoušel jsem to asi 5x, pak už ty peníze mrzely i mě

.
Jen poupravím.
Při prvním nakliknutí se sušák rozjede (takovej ten zvuk co to vždy dělá, trvá to asi 4sec), než se objeví ale první procento, postava se napřímí. Neudělá nic. Po druhém naklinkutí se to už rozjede.
A u neúspěchu je asi nastaveno okamžité zničení kůže. Stalo se mi při 25/37/54% rozdělaného výrobku.
Začal jsem s postavou dnes dělat koželužství. Použil asi 20kůží a získal zatím jen 1700xp

(expí po 14ti expech).
EDIT Karolina : Po 1. nakliknutí se v sušáku objeví polotovar kuze. Po dalším už podle druhu, s rozhozenou diakritikou.
Re: craft koželužství
Posted: 19:34 31. Jan 2015
by karolina
V praxi to vypadá asi takto
Re: craft koželužství
Posted: 12:32 01. Feb 2015
by kucik
To prvni nakliknuti zatim nevim v cem je. Mrknu na to, az opadne kocovina.
U propalu jsem zapomnel deleni deseti, takze se ta kuze ted nici desetkrat rychleji. Opraveno bude s pristim updatem.
A koukam, ze ta cestina je ve spatnym kodovani.
Re: craft koželužství
Posted: 17:56 02. Feb 2015
by Zeerit
Nově vylouhované kožky mi šicí stojan nebere. Staré fungují bez problémů.