Page 1 of 3

craft kovařina

Posted: 12:23 13. Aug 2014
by nomis_b
Zde prosím hlašte chyby týkající se tohoto řemesla

Re: craft kovařina

Posted: 21:44 18. Nov 2014
by Krysak
Ahoj,
Drobek se doalil na 20 lvl kovařiny a vykoval zbran, která nijak nezáří, přesto je kombinace pradubu a meteoru od 29 lvl, to ji činí v kombinaci s očarováním, které ji v maxu nejspíše posune na 35-7 lvl zcela nepoužitelné.

PS: tento příspěvek je urřen autorům craftu, nikoliv haterům a spamerům na to, aby vykládali, jak je to správně, protože oni to neumí.

Re: craft kovařina

Posted: 23:31 19. Nov 2014
by Krysak
Katana s pradubem ze stínovky:

IRL 20
Ořarování +4
+1 magický
+1 drtivý

Po očarování předpoklad vylítnutí ke 30 lvl.

Ve srovnání s tim, co se dá koupit u dobrodruha, je to bída. Jsou dve verze. Kouknout k dobrodruhovi a hráčům a provést čistku. Druhá varianta udělat itemy s menším IRL, zajímavější....

Re: craft kovařina

Posted: 16:29 11. Jul 2015
by Thurms
Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.

Re: craft kovařina

Posted: 17:48 11. Jul 2015
by KaTo
Thurms wrote:Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Platina je taková...podivná. Například i oboustranný scim má taky vyšší magické zranění než oboustranný palcát. Buď se někdo víckrát uklikl, nebo...v určování bonusového zranění hraje roli i něco jiného než base dmg.

Re: craft kovařina

Posted: 23:50 03. May 2016
by karolina
KaTo wrote:
Thurms wrote:Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Platina je taková...podivná. Například i oboustranný scim má taky vyšší magické zranění než oboustranný palcát. Buď se někdo víckrát uklikl, nebo...v určování bonusového zranění hraje roli i něco jiného než base dmg.
Opraveno obojí.

Re: craft kovařina

Posted: 03:08 22. May 2016
by ghost-bulb
Ahoj,

stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.

Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.

Re: craft kovařina

Posted: 09:40 22. May 2016
by karolina
ghost-bulb wrote:Ahoj,

stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.

Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.
Nechápu hlášení. Mam stříbrný meč a je +6 stejne tak jako mniu vykovany zlatý.
K těmhle věcem je dobre dodat screen.

Re: craft kovařina

Posted: 09:43 22. May 2016
by Caehan
Myslím, že chce básník říci, že nedává proti nemrtvým bonus k zásahu. Otázka je, jestli ho opravdu nedává, nebo je jen nepsaný v logu.

Re: craft kovařina

Posted: 21:44 22. May 2016
by Barbar321
Mě by taky ještě napadlo, jestli neposuzuje udělené zranění, které nemusí být zrovna s touto konkrétní zbraní nejvyšší :cry:

Re: craft kovařina

Posted: 16:35 25. May 2016
by ghost-bulb
Ano, myslím tím zejména, že se v logu nezobrazuje správný bonus k zásahu a nevím, jestli se ve skutečnosti počítá nebo ne. Dmg mi přijde malé, nepočítal jsem. Log rád dodám, jen mám drobný technický problém - v nwn mi nefunguje printscreen, pokaždé se mi vloží třeba do paint černá obrazovka. Co s tím? Díky.

Re: craft kovařina

Posted: 16:37 25. May 2016
by KaTo
ghost-bulb wrote:Ano, myslím tím zejména, že se v logu nezobrazuje správný bonus k zásahu a nevím, jestli se ve skutečnosti počítá nebo ne. Dmg mi přijde malé, nepočítal jsem. Log rád dodám, jen mám drobný technický problém - v nwn mi nefunguje printscreen, pokaždé se mi vloží třeba do paint černá obrazovka. Co s tím? Díky.
Dej výpis z textového logu.

Re: craft kovařina

Posted: 16:40 25. May 2016
by Decka
Bud screenuj v okně, nebo si screeny kopíruj z adresáře v NWN.

Re: craft kovařina

Posted: 20:32 25. May 2016
by ghost-bulb
Chyba možná nebude v meči, u některých nemrtvých fungoval. Nefungoval u nemrtvých kuchtíků a milenek v Hilských ruinách. Dnes jsem tam byl, řikládám screen.

Dále co se pamatuju, zlatý nefunguje u vodopádů na vodní elementy, na zemní elementy Pustá vrchovina a snad ani ohniví elementi u Ivory. V brzké době zajdu a pořídím foto.

Re: craft kovařina

Posted: 20:35 25. May 2016
by Decka
To už tak bývá, když nemrtvý není nemrtvý a elementál není elementál ). Edit, zlato není proti elementálům ne ?