Page 1 of 2
craft platneřina
Posted: 12:24 13. Aug 2014
by nomis_b
Zde prosím hlašte chyby týkající se tohoto řemesla
Re: craft platneřina
Posted: 21:47 18. Nov 2014
by Krysak
Ahoj,
doplácal jsem se na 17 lvl platnéřiny a udelal první stínovou plátkovku s vlemistrovskou kůží.
Tato kombinace je od 33 lvl, což dělá z plátovky nenositelnou záležitost. Hlavní problém vidím v DMG reducton 5dmg do +6 zbraní.
Poznámka: tato infroamce je určena tvůrcům craftu nikoliv spammerům, haterům a další smetánce.
Re: craft platneřina
Posted: 23:19 11. Mar 2015
by NesQe
Titanovo plno platova zbroj s mistrovskou kůží
+1 oč a 5% zranitelnost... parádně drahá zbroj pro šestý lvl

Re: craft platneřina
Posted: 20:03 23. May 2015
by Barbar321
To je úmysl, že kované rukavice mají bonus za odražení? Vždy to byl bonus za zbroj
Re: craft platneřina
Posted: 20:17 23. May 2015
by karolina
To nevím, podle mě by měli mít za zbroj jako ušité chrániče.
Re: craft platneřina
Posted: 21:05 23. May 2015
by Bahnak
přesně tak, chrániče = zbroj, rukavice = odrážení.
Bylo to tak na ST a myslím že na NT se toto nijak neměnilo.
Re: craft platneřina
Posted: 21:16 23. May 2015
by karolina
Bahnak wrote:přesně tak, chrániče = zbroj, rukavice = odrážení.
Bylo to tak na ST a myslím že na NT se toto nijak neměnilo.
No ne, na ST se ti z rukavic předělali chrániče když jsi je vyrobil s vlastností na AC.
Re: craft platneřina
Posted: 21:46 23. May 2015
by Barbar321
nu, tak v tom případě hlásím chybu. Kovové rukavice z platneřiny mají bonus odražení
PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Re: craft platneřina
Posted: 21:48 23. May 2015
by karolina
Barbar321 wrote:nu, tak v tom případě hlásím chybu. Kovové rukavice z platneřiny mají bonus odražení
PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Takže přesně naopak než píše Bahňák...
Re: craft platneřina
Posted: 07:47 24. May 2015
by Bahnak
Barbar321 wrote:PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Barbare...

Ty to koukám moc nečteš když mě úplně otočíš.
karolina wrote:No ne, na ST se ti z rukavic předělali chrániče když jsi je vyrobil s vlastností na AC.
Jako že jsi vycraftila rukavice a pak poslala hodnýmu DMku chrániče s totožnýma vlastnostma, jen prohozeným modifikátorem a on ti je vyměnil?
Re: craft platneřina
Posted: 08:00 24. May 2015
by karolina
Nene. Tak já dělala krečovinu. Všechno se šilo jako rukavice, akorát z ty rukavic co měli bonus k AC se po došití transformovaly na chrániče
V platneřině je problém, že nic jiného než rukavice ukovat nejde... tak jako... asi bych ty chrániče přidat dokázala no.
Re: craft platneřina
Posted: 09:55 24. May 2015
by Barbar321
Bahnak wrote:Barbar321 wrote:PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Barbare...

Ty to koukám moc nečteš když mě úplně otočíš.
Ne Jen jsem to holt blbě pochopil, co píšeš.
Slavné vzpomínky na DrD, kdy chrániče byly jen z kovu tj. chrániče = kov = platnéřina = bonus za zbroj
a pak pod rukavicemi si představím to, co nosím v zimě. Něco na ruce, ušité z látky/kůže tj. rukavice = kůže = krejčovina = bonus za odražení
Takže to není o čtení, jakožto spíše o pochopení. Ale chyba je u mě, na NT je pojmenování správně podle tebe (a možná i v reálu, mám to holt jen tak zafixované).
Takže se ještě zeptám, rukavice z krejčoviny mají mít bonus za zbroj a nebo odražení?
Re: craft platneřina
Posted: 10:45 24. May 2015
by Barbar321
Předmět: Soupis novinek
nomis_b wrote:CRAFT 05.09.14
Zavedeno nové řemeslo: Krejčí (tedy poslední)
Umí vyrábět: opasky, pláště, rukavice(AC deflection)=chranice(AC armor), lehke zbroje, kapuce, boty
Jo, už to vidím. Ono v šití jsou výrobky dva. Rukavice a chrániče. Trochu divné, ale holt...
Re: craft platneřina
Posted: 10:52 24. May 2015
by Barbar321
Zeptám se na něco jiného tedy. Má nějaký smysl, že plátované rukavice mají minimálně 4 záporné vlastnosti, zatímco kožené nemají nic?
Re: craft platneřina
Posted: 10:55 24. May 2015
by karolina
Minimálně čtyři záporný vlastnosti znamená co? Můžeš se vyjadřovat explicitně?