Page 1 of 1

OPRAVENO Enervation/zeslabení

Posted: 17:43 15. Aug 2014
by Sielencer
Kouzlo nefunguje v souladu s provedenými změnami a nedává sesilateli obnovu (testováno v případě, kdy cíl neuspěl v záchranném hodu).

Re: Enervation/zeslabení

Posted: 20:11 15. Aug 2014
by kucik
Takze nedela nic? Nebo dela neco jineho, nez by melo? Nevim co se mini temi zmenami.

Tu cast s obnovenim jsem opravil.

edit: Ta chyba je, ze neda d6 urovni?

Re: Enervation/zeslabení

Posted: 00:04 16. Aug 2014
by Sielencer
Těmi změnami jsem měl na mysli přidání té obnovy. Ted by to mělo byt ok.
Díky :wink:

Re: Enervation/zeslabení

Posted: 00:07 16. Aug 2014
by kucik
Aha. Puvodne jsem myslel, ze popisujes dve chyby. A ony tam fakt dve chyby byly :D Jen se mi nechtelo verit, ze jsi odhalil tu d4/d6 chybu.
Takze opraveno.

Re: OPRAVENO Enervation/zeslabení

Posted: 00:19 16. Aug 2014
by Sielencer
Dvě mouchy jednou ranou :P