Page 1 of 1

OPRAVENO: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 02:31 19. Aug 2014
by NesQe
Dnes byl oddělán přechod a.. koupím lístek čekám 10minut námořník nic nehlásí postava se neteleportuje a čas na lístku běží znova. Na trase z Kelu na Kahzet... Opačně to raději skoušet nebudu pokud to funguje stejně jak předtím nerada bych uvízla na lodi.

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 09:20 19. Aug 2014
by karolina
NesQe wrote:Dnes byl oddělán přechod a.. koupím lístek čekám 10minut námořník nic nehlásí postava se neteleportuje a čas na lístku běží znova. Na trase z Kelu na Kahzet... Opačně to raději skoušet nebudu pokud to funguje stejně jak předtím nerada bych uvízla na lodi.
Přechod byl odstraněn protože trasa byla hráči odzkoušena, tak nevim, co se s tim zase stalo :(

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 10:08 19. Aug 2014
by NesQe
Tak já sem to teda oskoušela. Doplula sem z Kahzetu do Kelu! zlobí to jen obráceně. Tedy spíš nedělá nic. Testovací oběť to odflákla :-D

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 10:40 19. Aug 2014
by kucik
To vypadá, jako by to nenašlo bod odjezdu sh_lod_kel_kah_z ani vyvolávače sh_kelvyvolavac_kahzet.

Je taky možný, že je někde ten waypoint dvojmo a ono to nachází toho špatného.

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 10:46 19. Aug 2014
by karolina
Ten vyvolávač, už na tom dělát...
Ozkoušejte to po restartu ve 14 prosím.

EDIT: Mimochodem, na lodích se dá spát.

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 02:18 20. Aug 2014
by NesQe
Hlásám hlásám po restartu ve dvě žádná změna,ale děkujeme moc za přechod!

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 09:49 20. Aug 2014
by karolina
Já nevim, ten přechod tam holt z jedné strany bude, protože fakt nevím co s tím je.. Možná jsem slepá nebo natvrdlá... až budu mít za měsíc po zkoušce, tak na to kouknu.

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 09:52 20. Aug 2014
by Derken-
Nebude rychlejší místo hledání chyby vymyslet nový tag a naklepat to originálně znova? Když už tam takovou dobu hledáte nějakou chybu a nedaří se to :-)

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 09:57 20. Aug 2014
by karolina
Derken- wrote:Nebude rychlejší místo hledání chyby vymyslet nový tag a naklepat to originálně znova? Když už tam takovou dobu hledáte nějakou chybu a nedaří se to :-)
Takže se toho ujmeš? Já už tu asi sežeru židli, jestli to mám znova otvírat.

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 11:21 20. Aug 2014
by Derken-
zkusím tam vložit paralelní trasu, jestli se chytí.

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 15:03 20. Aug 2014
by NesQe
Už to pluje !

Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet

Posted: 15:28 20. Aug 2014
by karolina
Hmm, Derken tomu pohrozí a už to jde... ach jo, chci mít taky takový slovo!

Takže opraveno.