Page 1 of 2
OPRAVENO: Starý krysodlak
Posted: 08:39 23. Aug 2014
by LDamian
Kahzet kanály - boss starý krysodlak.
Zabili jsme ho po velmi dlouhém boji 2 postavy na 3+1. levelu, dostali jsme za nej 1 exp. Za obyčejné krysodlaky jsme přitom měli kolem 50-100 expů.
Re: Starý krysodlak
Posted: 11:21 23. Aug 2014
by Paulus
LDamian wrote:Kahzet kanály - boss starý krysodlak.
Zabili jsme ho po velmi dlouhém boji 2 postavy na 3+1. levelu, dostali jsme za nej 1 exp. Za obyčejné krysodlaky jsme přitom měli kolem 50-100 expů.
S Nesq ho chodíme pravidelně a expy sme měly v pořádku. Ale tohle se stává pokud se vcucne DM do bose pak to dá jen 1xp. Nám se to stalo na Stirze.....byli jsme ji poprvé celé to bylo takové "netradiční" co se týče chování NPC. Včetně následného creepu v jiné lokaci a dostali sme za ní 1xp. Následující návštěva byla v pořádku (akorát teda ten bonus za první zabití nebyl).
Re: Starý krysodlak
Posted: 11:26 23. Aug 2014
by Derken-
V případě přítomnosti DM v bossovi by neměl být ani ten jeden exp. Navíc si myslím, že všichni na klientu už jsou dostatečně dlouho na to, aby věděli, že musí NPC těsně před smrtí opustit.
Re: Starý krysodlak
Posted: 11:29 23. Aug 2014
by Paulus
Derken- wrote:V případě přítomnosti DM v bossovi by neměl být ani ten jeden exp. Navíc si myslím, že všichni na klientu už jsou dostatečně dlouho na to, aby věděli, že musí NPC těsně před smrtí opustit.
Tak to pak nevim.....napadlo mě jestli není něco s nastavením bonusu za první zabití ale my měli u Krysodlaka za první zabití normální xp.
Re: Starý krysodlak
Posted: 12:03 23. Aug 2014
by Caehan
Možná jste ho zabili naopak moc brzy? Není to nastavené s ohledem na tohle?
Re: Starý krysodlak
Posted: 15:55 23. Aug 2014
by Lidda
Moc brzky zabiti to urcite neni. Testovali jsme s lowbie postavama (2x 2+1) co vsechno se da ubehat a za krasny xp padli vsichni podtemnacky low bossove vcetne Krysodlaka.
Re: Starý krysodlak
Posted: 17:14 23. Aug 2014
by -darkvision-
Caehan wrote:Možná jste ho zabili naopak moc brzy? Není to nastavené s ohledem na tohle?
To bys dostal strop a ten je 1500 nebo 3000xp. Nevím už přesně.
Re: Starý krysodlak
Posted: 21:26 23. Aug 2014
by May
Ten samý problém jsem měla se starým Fertoxem mám i screen..
Re: Starý krysodlak
Posted: 21:41 23. Aug 2014
by Bahnak
STejně divný, nehrabal se někdo v nějakém nastavení XP bosů?
Re: Starý krysodlak
Posted: 22:41 23. Aug 2014
by karolina
Já nevím, mě to přijde jako nějaký náhodný bug, protože tohle nahlásilo už několik lidí u různých bossů, ale jiným ten stejný boss fungoval dobře. Nemůže to opravdu být vtělením DMka, že třeba pozdě vyskočilo?
Re: Starý krysodlak
Posted: 23:13 23. Aug 2014
by May
karolina wrote:Já nevím, mě to přijde jako nějaký náhodný bug, protože tohle nahlásilo už několik lidí u různých bossů, ale jiným ten stejný boss fungoval dobře. Nemůže to opravdu být vtělením DMka, že třeba pozdě vyskočilo?
Dmko pozdě vyskočilo a několikrát? to se mi zdá nepravděpodobný.
Re: Starý krysodlak
Posted: 14:14 24. Aug 2014
by Paulus
karolina wrote:Já nevím, mě to přijde jako nějaký náhodný bug, protože tohle nahlásilo už několik lidí u různých bossů, ale jiným ten stejný boss fungoval dobře. Nemůže to opravdu být vtělením DMka, že třeba pozdě vyskočilo?
Asi se zeptám blbě ale to "několik lidí" byli to i hráči z povrchu nebo jen z podtemna?
Re: Starý krysodlak
Posted: 14:39 24. Aug 2014
by karolina
Takhle byly to různý potvory od různých lidí. Nepamatuju si uplně přesně, ale mám dojem, že to byl mix lidí. Potvory jako třeba Matka klepetnatců, Zmutovaný alchymista ještě něco.. A většinou pak někdo jiný napíše, že měl expy v pořádku. Proto si myslím, že se prostě mohlo stát, že DMko nestihlo vyskočit uplně v čas, nebo se ty expy vtělením DMka nějak sekly. Každopádně nevím, jen tak přemýšlím nahlas. Já si třeba myslím, že i to rozhození frakcí v dungu a následné zezelenání pastí dělá nějaká DM akce, jednou se mi to stalo když u toho byl Galli, vícekrát se nikdo nepřiznal, ale nevím no.
Re: Starý krysodlak
Posted: 18:32 24. Aug 2014
by Derken-
Zelenani pasti dela tusim uspesny charm person od frakce, ktere pasti patri. Coz je imho spatne a meli by jsme to kouzlo z repertoaru monster stahnout

Re: Starý krysodlak
Posted: 21:08 24. Aug 2014
by kucik
To je ten upravenej charm. Ja bych ho zase vratil do funkcniho stavu.