Page 1 of 2

OPRAVENO: Loď Kel - Karatha

Posted: 08:22 28. Aug 2014
by Diemo
Loď neodplouvá, lístek po použití neudá čas, ale jen vypíše "Takova lod nejede"

Tím to žádám o převoz postavy do civilizace :)

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 10:22 28. Aug 2014
by kucik
Už to opravuju.

Kájo přihodila jsi mi někam ten placeable na lodě?

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 10:33 28. Aug 2014
by karolina
kucik wrote:Už to opravuju.

Kájo přihodila jsi mi někam ten placeable na lodě?
Jojo, bylo to kormidlo v tý systémový lokaci.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 10:46 28. Aug 2014
by kucik
Tak já si přidám debug a zjistim, včem je ještě problém. Zatim prosim za strpení.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 10:56 28. Aug 2014
by karolina
A nemám tam dočasně nahrát přechody?

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 10:57 28. Aug 2014
by Diemo
Žádný problém, je to jen hra, času dost, Diemo už si dělá z palmy vor :D. Kel blokuje Karathu, asi něco s podtemnem, bude válka. Pardon za spam.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 09:06 29. Aug 2014
by Bahnak
Loď Kahzet - Kel funguje dobře. Akorát v Kelu je ještě modrej přechod, takže cestování z pouště do podtemna je pořád "rychlé". Ne že by mi to vadilo.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 10:59 29. Aug 2014
by kucik
Fajn. Tak to už by měly jet všechny lodě.

Intervaly lodí se navíc zkrátily ve většině případů na polovinu. Tzn. Půlhodina na kratších linkách.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 11:01 29. Aug 2014
by karolina
Karatha -> Kel pořád při starém

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 11:09 29. Aug 2014
by kucik
karolina wrote:Karatha -> Kel pořád při starém
Podle logu odjíždí linka 11 Karatha -> Kel každých pět minut.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 11:47 29. Aug 2014
by karolina
Lodní lístek se pořád jmenuje jen lodní lístek a když kliknu použít abych zjistila čas odjezdu, tak hlásí, že taková loď nejede.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 12:33 29. Aug 2014
by kucik
Ještě na to večer kouknu, ale je divné, že některé lodě teda fungujou.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 22:06 29. Aug 2014
by kucik
Je tam spatnej tag prodavace lupenu. Asi na obou koncich. Ono to pak nepozna, co chce prodavat za listek.
Upravim.

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 22:32 29. Aug 2014
by karolina
kucik wrote:Je tam spatnej tag prodavace lupenu. Asi na obou koncich. Ono to pak nepozna, co chce prodavat za listek.
Upravim.
Nebo to můžu opravit já na lokaci, nebo chceš vědět co je tam teda za tag?

Re: Loď Kel - Karatha

Posted: 22:55 29. Aug 2014
by kucik
Jestli mi je muzes vypsat, at to nehledam, tak jo.