Page 1 of 1

OPRAVENO: Loď z Kahzet přístav do Kel A Hazr - nejede

Posted: 21:36 28. Aug 2014
by LDamian
Jde koupit lístek, který však po použití vypíše - taková loď nejede. A skutečně, loď nejede, ale co je horší, ani nevypluje! :wink:

Re: Loď z Kahzet přístav do Kel A Hazr - nejede

Posted: 22:27 28. Aug 2014
by karolina
LDamian wrote:Jde koupit lístek, který však po použití vypíše - taková loď nejede. A skutečně, loď nejede, ale co je horší, ani nevypluje! :wink:
Jojo, Na trase Karatha - Kel je to to samé, kucik už na tom pracuje