Page 1 of 2

OPRAVENO - Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 14:58 29. Aug 2014
by Nalkanar
ostatní: 20 + 2x úroveň resistence na element a zranitelnost 20 + 2x úroveň opačným elementem dle typu, 1x denně dračí dech (1k6 elementem/level, DC 10+1/2 level na reflexy)
Momentálně bych měl být někde nad 60%, nicméně redukuje veškeré ohnivé dmg.

[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:53:13] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 52 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:53:13] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 52 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:53:13] Ali'Shah al Favrashi-Marfa zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 0 (0 Oheň)

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:06 29. Aug 2014
by Shaman88
A neměl jsi na sobě něco dalšího co pohlcuje oheň, třeba elementární štít?

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:09 29. Aug 2014
by Nalkanar
Testoval jsem ohnivou stěnu (ještě pro sichr) v aréně, bez buffů a bez equipu s redukcemi.

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:16 29. Aug 2014
by kucik
To vypadadá, jako bys měl na sobě ty imunity dvě. Chtělo by to mrknout na kůži.

Neměl jsi na sobě navíc nějaký kouzlo? Třeba fireshield? Nebo nějakou redukci?

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:24 29. Aug 2014
by Nalkanar
Nalkanar wrote:Testoval jsem ohnivou stěnu (ještě pro sichr) v aréně, bez buffů a bez equipu s redukcemi.

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:27 29. Aug 2014
by kucik
Takže ty subrasy asi pomalu začnu přepisovat tak, jak to fungovalo na ST :(

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:33 29. Aug 2014
by Nalkanar
Nebo by to šlo udělat skokově nějak, když to nejde po procentech přesných, tak to dát na lvly 10 20 30 40?

Ono zase to není výhoda, protože krom imky mám i zranitelnost, která bude asi taky na 100% hádám.

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:33 29. Aug 2014
by Shaman88
Nalkanar wrote:Testoval jsem ohnivou stěnu (ještě pro sichr) v aréně, bez buffů a bez equipu s redukcemi.
Máš únik?

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:38 29. Aug 2014
by Nalkanar
Neuspěl jsem v hodu proti reflexům a nemám vylepšený únik, aby se i tak něco redukovalo.

[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:23] Ali'Shah al Favrashi-Marfa sesílání Stěna ohně
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:25] Ali'Shah al Favrashi-Marfa sesílá Stěna ohně
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Únik : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Únik : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 48 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 48 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Hod na iniciativu : 8 : (8 + 0 = 8)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 0 (0 Oheň)

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:39 29. Aug 2014
by kucik
Ono to teď nejde škálovat postupně, ale zrovna teď bys měl mít 50%, protože mezi 75 a 50ti nic neni.

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:40 29. Aug 2014
by Shaman88
Můžeš vyzkoušet i jiné kouzlo než stěnu ohně?
Ono zkoušel jsi to asi na tom nejzabugovanějším kouzle co ted na NT je.

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:43 29. Aug 2014
by Nalkanar
Co třeba ze šípů ohnivých?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:17] kdosi zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 8 (8 fyzické 0 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:17] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 4 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:19] kdosi útočí na Ali'Shah al Favrashi-Marfa : *kritický zásah*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:19] kdosi zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 39 (39 fyzické 0 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:19] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 11 bodů z Oheň

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:47 29. Aug 2014
by Shaman88
kucik wrote:Ono to teď nejde škálovat postupně, ale zrovna teď bys měl mít 50%, protože mezi 75 a 50ti nic neni.
Ted mě napadá, ty jsi jim změnil rasu na dragon, nemá ta rasa sama o sobě nějaké bonusy???

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 15:51 29. Aug 2014
by kucik
To by neměl mít. Ale můžu to u půldraků zkusit změnit zpět.

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Posted: 17:50 29. Aug 2014
by Shaman88
Jo to by chtělo zkusit.