Page 1 of 1
OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno
Posted: 03:17 30. Aug 2014
by karolina
Prosím zatím nepoužívejte tažné brouky v podtemnu. Kvůli špatné frakci je nutno broukům domluvit zbraní chvíli po zakoupení.
Re: Tažný brouk - podtemno
Posted: 12:27 01. Sep 2014
by karolina
Prosím vyzkoušejte současného brouka, jestli už funguje v pořádku.
Re: Tažný brouk - podtemno
Posted: 13:38 01. Sep 2014
by Lidda
Funguje jak ma, prikazy i inv.
Dekujeme

Re: Tažný brouk - podtemno
Posted: 13:39 01. Sep 2014
by karolina
Rádo se stalo

Re: OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno
Posted: 16:09 01. Sep 2014
by Derken-
Dík, že jsi to udělala

Já jsem teprve včera večer dorazil ke kompu, kde mám NWN
