Page 1 of 1

OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno

Posted: 03:17 30. Aug 2014
by karolina
Prosím zatím nepoužívejte tažné brouky v podtemnu. Kvůli špatné frakci je nutno broukům domluvit zbraní chvíli po zakoupení.

Re: Tažný brouk - podtemno

Posted: 12:27 01. Sep 2014
by karolina
Prosím vyzkoušejte současného brouka, jestli už funguje v pořádku.

Re: Tažný brouk - podtemno

Posted: 13:38 01. Sep 2014
by Lidda
Funguje jak ma, prikazy i inv.
Dekujeme :)

Re: Tažný brouk - podtemno

Posted: 13:39 01. Sep 2014
by karolina
Rádo se stalo :)

Re: OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno

Posted: 16:09 01. Sep 2014
by Derken-
Dík, že jsi to udělala :-) Já jsem teprve včera večer dorazil ke kompu, kde mám NWN :-)