Page 1 of 2
Přítelíček
Posted: 17:51 01. Sep 2014
by May
Nevyvolala jsem přítelíčka když jsem klikala na příslušnou ikonu a v logu se nic neukázalo o únavě ani o ničem jiným. Neukázal se ani ve skupině. Jediný co nasvědčovalo tomu že bych ho vyvolala bylo že na příslušné ikoně která zešedne když se odvolá tak tam bylo "Odvolat" Jako ve fázi kdy přítelíček vyvolaný je. A kvůli tomu jsem odlogla před smrtí abych tu situaci zachránila přiznávám se myslela jsem že v tomhle případě jednám správně má postava by neumřela kdybych toho přítelíčka vyvolala.
Re: Přítelíček
Posted: 18:05 01. Sep 2014
by NesQe
Nepovoláš příteličká v případě že jsi na mostě nebo v úzké chodbě... asi nemá příliš prostoru ? Myslím že už se to na forku i řešilo.
Re: Přítelíček
Posted: 18:07 01. Sep 2014
by May
NesQe wrote:Nepovoláš příteličká v případě že jsi na mostě nebo v úzké chodbě... asi nemá příliš prostoru ? Myslím že už se to na forku i řešilo.
Ne ani v jednom případě kdy se to stalo jsem nebyla v týhle situaci byla jsem normálně v prostoru jak je podzemní dovočina 1 opodál schodů. Stalo se mi to před tím dvakrát jednou na ST a jednou NT myslela jsem že je to nějaký náhodný bug ale stalo se to znovu.
Re: Přítelíček
Posted: 18:15 01. Sep 2014
by kucik
Tak třeba napiš co je to za přítelíčka a na jakym levelu.
Re: Přítelíček
Posted: 18:23 01. Sep 2014
by Caehan
To se občas stane, mám podezření, že je to lokací, v jedné se mi to kdysi stávalo víckrát... napiš, kde se to stalo.
Re: Přítelíček
Posted: 19:09 01. Sep 2014
by May
kucik wrote:Tak třeba napiš co je to za přítelíčka a na jakym levelu.
Panter levlu čtyři.
Re: Přítelíček
Posted: 19:11 01. Sep 2014
by May
Caehan wrote:To se občas stane, mám podezření, že je to lokací, v jedné se mi to kdysi stávalo víckrát... napiš, kde se to stalo.
Podzemní divočina 1 opodál schodů. A už nevím kde se mi to stalo před tím ale bylo to na jiným místě to vím s jistotou na ST se mi to stalo ve stoce.
Re: Přítelíček
Posted: 19:19 01. Sep 2014
by Caehan
Mně se to kdysi stávalo ve stokách u mozkomorů v Karathě... ověřím později a napíšu název lokace.
Re: Přítelíček
Posted: 22:45 01. Sep 2014
by Infra
Ono se někdy stane, že se to tváří nabité ale neudělá to nic. Mě se to stalo i na hraničářovi. Tuším že jsem si toho všiml v souvislosti se spánkem. Ale je to už delší doba, takže si to přesně nepamatuji.
Re: Přítelíček
Posted: 14:58 19. Sep 2014
by May
Taak stejná chyba stalo se mi to znova to v Pozdemní divočině 5 doupě 3. Podotýkám že jsem kvůli tomu zase chcípla :-/
Re: Přítelíček
Posted: 09:42 22. Sep 2014
by May
Stalo se to znovu a tentokrát u nemrtvejch otroků asi to nemá souvislost s místem.
Re: Přítelíček
Posted: 09:49 22. Sep 2014
by karolina
Jo, to se při lagu stává...
Re: Přítelíček
Posted: 09:53 22. Sep 2014
by May
karolina wrote:Jo, to se při lagu stává...
Nedá se s tím nic dělat? s lagama asi těžko co?
Re: Přítelíček
Posted: 09:54 22. Sep 2014
by Rejty
Můžeš se před lagama schovat... třeba pod postel.
Re: Přítelíček
Posted: 11:18 22. Sep 2014
by May
Rejty wrote:Můžeš se před lagama schovat... třeba pod postel.
Tak chápeš můžou mě díky tomu zabít a v tom mi postel nepomůže...
