Page 1 of 1

OPRAVENO: Zívací Drow

Posted: 16:16 02. Sep 2014
by NesQe
Namba lueth Keeshe

Pošlete ho se vyspat za 20minut zívl 11x v různých časových intrvalech od 30s po 1minutu a 30s ....

Re: Zívací Drow

Posted: 16:26 02. Sep 2014
by kucik
To je inicializační hláška systému klevet.

Asi bude třeba snížit četnost. Jestli se nepletu, tak na ST se používala četnost hlášek KLEV_RAND 100 až 300.

Re: Zívací Drow

Posted: 17:29 02. Sep 2014
by karolina
Hmm, si začal zívat sám od sebe, já to nenastavovala..
Který to je? Ať nemusím rozklikávat všechna npc v oblasti...

Re: Zívací Drow

Posted: 19:11 02. Sep 2014
by kucik
To zívání je prostě inicializační hláška, když tam dáš script. To je v pořádku. Jde jen o správnou četnost.