Page 1 of 1

Lovec odměn

Posted: 22:21 03. Sep 2014
by NesQe
Dnes se v podtemnu lovil Král Ghoulů (předpokládám ten v kanálu jiný snad není) Čerstvě ulovenou trofej sem mu nesla, ale vypsal: Zadne takove veci co bych potreboval u sebe nemas.

Re: Lovec odměn

Posted: 22:25 03. Sep 2014
by Nalkanar
Existují jiný.

Re: Lovec odměn

Posted: 22:26 03. Sep 2014
by NesQe
Ono je víc bossů stejným jmenem ? jejda... a nemohla by se ty npc nějak trochu přejmenovat ?

Re: Lovec odměn

Posted: 22:30 03. Sep 2014
by karolina
Jo tenhle, teda on už se ten na povrchu jmenuje jinak, jen to ještě kucik nezměnil u toho lovčíka :)

Re: Lovec odměn

Posted: 22:32 03. Sep 2014
by NesQe
Aha tak to potom teda žáádná chyba!