Page 1 of 1
VYŘEŠNO : V chatu se mi objevilo to samé co v logu
Posted: 13:26 05. Sep 2014
by May
Prostě jak jsou dole ty dva rolovací čtverečky chat a log tak se mi začali objevovat ve velkým informace z logu v chatu ptala jsem se na toho jiných hráčů a takový problém nepozorují.
Re: V chatu se mi objevilo to samé co v logu
Posted: 13:27 05. Sep 2014
by kucik
Spojila sis ty dvě okna. Klikni na ně pravym a dej rozdělit.
Re: V chatu se mi objevilo to samé co v logu
Posted: 14:41 06. Sep 2014
by May
kucik wrote:Spojila sis ty dvě okna. Klikni na ně pravym a dej rozdělit.
Spravilo se to resem, ale jak jsem to udělala? Já nebyla v nastavení už hrozně dlouho.
Re: V chatu se mi objevilo to samé co v logu
Posted: 14:46 06. Sep 2014
by Caehan
May wrote:kucik wrote:Spojila sis ty dvě okna. Klikni na ně pravym a dej rozdělit.
Spravilo se to resem, ale jak jsem to udělala? Já nebyla v nastavení už hrozně dlouho.
Občas se to stane, když se uklikneš pravým tlačítkem na jedno z těch oken a při shazování objevivšího se menu omylem nějakou možnost potvrdíš