Page 1 of 1

vyřeššeno: pasti

Posted: 13:11 06. Sep 2014
by nomis_b
čau nevím zda je to chyba, ale podle mě jsou špatně nastavené pasti v lokaci: opuštěný důl - 3.patro - doresnký hvozd

Je to 3. patro, ke se vyskytují nepřátelé formiani, což bych tipoval a obtížnost 13-15lvl.
Vyskytla se tam Epická elektrická past (soudim podle http://nwn.wikia.com/wiki/Trap a 218 electrical dmg)

Pokud to tam dal nejaky hrac, tak se predem omlouvam za spam.

Re: pasti

Posted: 13:16 06. Sep 2014
by Krysak
Ta je tam dlouhodobě. Už nekolikrát se hlásilo, že tam je maličký problém. Až si to přečte Karolína opraví to.

Re: pasti

Posted: 14:17 06. Sep 2014
by Caehan
Je občas na tom těle hned u vchodu, že? O té jsem také už kdysi psal.

Re: pasti

Posted: 22:34 06. Sep 2014
by karolina
Neopraví, neumí natavit sílu pastí...

Re: pasti

Posted: 09:18 07. Sep 2014
by nomis_b
Pokud je dynamicka tak to udelej pres :
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =19&t=6874

pokud neni dynamicka, ale "natvrdo" tak staci na dane "tělo" dát v toolu pravý/vlastnosti, záložka pasti/ síla pasti.