Page 1 of 2
OPRAVENO: Netopýrodlak
Posted: 11:06 07. Sep 2014
by May
Teď jsem byla u tohoto bossa a nešlo jinak než ho stáhnout stahovákem a dostala jsem z něj křídlo.
Re: Netopýrodlak
Posted: 14:23 07. Sep 2014
by NesQe
Musí se hned lootit, protože když se čeká a dostane se do toho stavu kdy jde stáhnout tak o tu jeho "cennou" trofej přijdeme. (nevím jak dlouho to trvá než se potvora dostane do stavu kdy jde stáhnout, ale vždy mám dost času oběhnout celou tu místnůstku s ním)
Snad to trochu pomohlo s popisem problému u netopýrodlaka.
Re: Netopýrodlak
Posted: 14:42 07. Sep 2014
by May
NesQe wrote:Musí se hned lootit, protože když se čeká a dostane se do toho stavu kdy jde stáhnout tak o tu jeho "cennou" trofej přijdeme. (nevím jak dlouho to trvá než se potvora dostane do stavu kdy jde stáhnout, ale vždy mám dost času oběhnout celou tu místnůstku s ním)
Snad to trochu pomohlo s popisem problému u netopýrodlaka.
Jenže to bylo hned.
Re: Netopýrodlak
Posted: 14:45 07. Sep 2014
by karolina
Asi funguje nový systém proti kolečkování low bossů vyššíma lvlama...
Jestli se to stane i někomu jinému, tak to nahlašte znova. Ta obratelná mrtvola by měla vydržet dlouho.
Re: Netopýrodlak
Posted: 16:03 07. Sep 2014
by May
Já tam byla s levlem pět.

Re: Netopýrodlak
Posted: 17:11 07. Sep 2014
by karolina
To byl jen vtip...
Re: Netopýrodlak
Posted: 17:17 07. Sep 2014
by May
karolina wrote:To byl jen vtip...
Já jenom aby sis o mě nemyslela že kolečkuju lowbosse...

Re: Netopýrodlak
Posted: 19:31 07. Sep 2014
by Derken-
Karolino, usmazil jsem si komp, kdybys na to koukala, tak je potreba ten dung prekopat skoro cely (mobky maji animal-friendly frakci) a boss evidentne buguje taky.
Re: Netopýrodlak
Posted: 19:53 07. Sep 2014
by karolina
Si usmaž radši vajíčka když máš hlad, počítač moc jedlý není

Kouknu na to, teda už jsem koukala na bosse a nic vadnýho jsme na něm nenašla
Re: Netopýrodlak
Posted: 20:04 07. Sep 2014
by Derken-
Bude mu potřeba odstranit ten script na stahování nebo jak je to tam nastaveno. Je to tvořeno ze stahovatelného moba
Re: Netopýrodlak
Posted: 20:06 07. Sep 2014
by NesQe
Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X
Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně

Re: Netopýrodlak
Posted: 22:00 07. Sep 2014
by karolina
Koukněte tam prosím někdo po restartu (klidně až ráno

) a řekněte jestli se něco změnilo, dík.
Re: Netopýrodlak
Posted: 23:56 07. Sep 2014
by May
NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X
Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně

Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!!

Re: Netopýrodlak
Posted: 02:01 08. Sep 2014
by NesQe
May wrote:NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X
Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně

Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!!

Kdy ty pochopíš že mám na účtě pět postav...
Re: Netopýrodlak
Posted: 20:23 09. Sep 2014
by May
NesQe wrote:May wrote:NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X
Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně

Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!!

Kdy ty pochopíš že mám na účtě pět postav...
A jooo já myslela že těží od tebe jenom Rothe.