Page 1 of 2

OPRAVENO: Netopýrodlak

Posted: 11:06 07. Sep 2014
by May
Teď jsem byla u tohoto bossa a nešlo jinak než ho stáhnout stahovákem a dostala jsem z něj křídlo.

Re: Netopýrodlak

Posted: 14:23 07. Sep 2014
by NesQe
Musí se hned lootit, protože když se čeká a dostane se do toho stavu kdy jde stáhnout tak o tu jeho "cennou" trofej přijdeme. (nevím jak dlouho to trvá než se potvora dostane do stavu kdy jde stáhnout, ale vždy mám dost času oběhnout celou tu místnůstku s ním)

Snad to trochu pomohlo s popisem problému u netopýrodlaka.

Re: Netopýrodlak

Posted: 14:42 07. Sep 2014
by May
NesQe wrote:Musí se hned lootit, protože když se čeká a dostane se do toho stavu kdy jde stáhnout tak o tu jeho "cennou" trofej přijdeme. (nevím jak dlouho to trvá než se potvora dostane do stavu kdy jde stáhnout, ale vždy mám dost času oběhnout celou tu místnůstku s ním)

Snad to trochu pomohlo s popisem problému u netopýrodlaka.
Jenže to bylo hned.

Re: Netopýrodlak

Posted: 14:45 07. Sep 2014
by karolina
Asi funguje nový systém proti kolečkování low bossů vyššíma lvlama...

Jestli se to stane i někomu jinému, tak to nahlašte znova. Ta obratelná mrtvola by měla vydržet dlouho.

Re: Netopýrodlak

Posted: 16:03 07. Sep 2014
by May
Já tam byla s levlem pět. :D

Re: Netopýrodlak

Posted: 17:11 07. Sep 2014
by karolina
To byl jen vtip...

Re: Netopýrodlak

Posted: 17:17 07. Sep 2014
by May
karolina wrote:To byl jen vtip...
Já jenom aby sis o mě nemyslela že kolečkuju lowbosse...:D

Re: Netopýrodlak

Posted: 19:31 07. Sep 2014
by Derken-
Karolino, usmazil jsem si komp, kdybys na to koukala, tak je potreba ten dung prekopat skoro cely (mobky maji animal-friendly frakci) a boss evidentne buguje taky.

Re: Netopýrodlak

Posted: 19:53 07. Sep 2014
by karolina
Si usmaž radši vajíčka když máš hlad, počítač moc jedlý není :D Kouknu na to, teda už jsem koukala na bosse a nic vadnýho jsme na něm nenašla

Re: Netopýrodlak

Posted: 20:04 07. Sep 2014
by Derken-
Bude mu potřeba odstranit ten script na stahování nebo jak je to tam nastaveno. Je to tvořeno ze stahovatelného moba

Re: Netopýrodlak

Posted: 20:06 07. Sep 2014
by NesQe
Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)

Re: Netopýrodlak

Posted: 22:00 07. Sep 2014
by karolina
Koukněte tam prosím někdo po restartu (klidně až ráno :D ) a řekněte jestli se něco změnilo, dík.

Re: Netopýrodlak

Posted: 23:56 07. Sep 2014
by May
NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!! :D

Re: Netopýrodlak

Posted: 02:01 08. Sep 2014
by NesQe
May wrote:
NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!! :D

Kdy ty pochopíš že mám na účtě pět postav...

Re: Netopýrodlak

Posted: 20:23 09. Sep 2014
by May
NesQe wrote:
May wrote:
NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!! :D

Kdy ty pochopíš že mám na účtě pět postav...
A jooo já myslela že těží od tebe jenom Rothe.