Page 1 of 3
OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 15:12 07. Sep 2014
by Lorelei
Chtěl jsme se zeptat, za kterých podmínek mohu použít menší krumpáč a dřevorubeckou sekeru, stále tyto věci mám červené...
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 17:12 08. Sep 2014
by nomis_b
hm, kdysi na to byl potřeba feat smrtící zbraně, ale podle mě je to z něho vyndané a dané mezi obyč věci.
Má to ještě někdo prosvícené červeně ??
Možná je to nějakým tím novým povolání ??
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 20:01 08. Sep 2014
by kucik
Pokud mas zbranovy feat simple, rogue nebo sekera pro sekeru a simple nebo lehky/tezky krumpac pro krumpace.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 19:47 09. Oct 2014
by Saeriel
Ve hře je v popisu u malého krumpáče napsaný feat martial, u sekery pro změnu simple, zloděj nebo mnich. Mnich je tam opravdu jen napsaný, protože jednoho mám a ani tu sekeru do ruky nevezme.
Je nějaká šance že se na tom něco změní, nebo je to zcela záměrné a bez obětování featu si nikdy kamínky nenakutám?
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 15:47 10. Oct 2014
by kucik
Tyhle herní popisky jsou momentálně chybné.
Takže simple zbraňový feat nemáš, hádám z odpovědi.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 21:44 10. Oct 2014
by Saeriel
Feat bohužel nemám. Díky za odpověď

.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 00:19 11. Oct 2014
by sandoftime
A plánuje se oprava, nebo se nepočítá s tím, že by asketičtí mniši chtěli kraftit?
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 00:24 11. Oct 2014
by karolina
Podle mě by se to opravit mělo, když i vílky můžou těžit,tak by to mělo být umožněno každému.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 06:09 11. Oct 2014
by rosnicka
druid taky nemuze pouzit maly krumpac ani malou sekeru, ale tam bych to neopravovala - ona je sranda vysvetlovat ic proc to nemuze delat

Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 09:30 11. Oct 2014
by sandoftime
To můžeš vysvětlovat i když to bude opravený. Aspoň to bude blíž realitě, to taky ženské furt jen vysvětlujou jak něco nejde, přestože to jde.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 19:45 11. Oct 2014
by -darkvision-
karolina wrote:Podle mě by se to opravit mělo, když i vílky můžou těžit,tak by to mělo být umožněno každému.
Jsem naprosto pro

Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 18:30 15. Oct 2014
by Bahnak
Jsem na to koukal a stále ve hře jako "martrial" a červený pro třeba zloděje co má jen "jednoduché" ... nevím co s tím ale tipuji že krumpík je stále holt Thalií brán jako smrtící zbraň.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 18:40 15. Oct 2014
by kucik
Se simple featem bys mel umet tohle vsechno pouzivat.
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 19:10 15. Oct 2014
by sandoftime
zloděj ani monk simple weapon nemají
Re: POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Posted: 19:34 15. Oct 2014
by kucik
sandoftime wrote:zloděj ani monk simple weapon nemají
Tak to bude ten problem.