Page 1 of 1
Opraveno: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 15:07 15. Sep 2014
by Zeerit
Nedá se dostat ven z baziliky ,nefunguje přechod.
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 18:44 15. Sep 2014
by Bahnak
jsem ve hře, kdo se chce dostat z dílen at si řekne do PJ kanálu.
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 19:56 15. Sep 2014
by Caehan
No, když bude mít ještě někdo čas... udělal jsem to velmi chytře, když jsem to pořád odkládal a pak Bahňáka prošvihnul... *poplácává se po rameni*
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 20:07 15. Sep 2014
by Paulus
Caehanova postava vytažena. Baziliku sem zvenku uzamkl jelikož přechod zvenku dovnitř funguje. Zevnitř ven však nikoliv tak aby se více hráčů nechytalo do pasti.
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 20:29 15. Sep 2014
by karolina
Po restartu bude doufám opraveno..
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 15:04 16. Sep 2014
by Raznuts
Můžu potvrdit, že Bazilika je stále rozbita, dovnitř jsem vstoupil, ven to však nejde.
Prosím tímto o vytáhnutí z Baziliky. Děkuji.

Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 15:30 16. Sep 2014
by Bahnak
Už jdu do hry, kdyby alespoň fungovala DM hulka portálů, bych mohl vytvářet alter přechody ve hře sám.
Ale nefunguje.
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 15:30 16. Sep 2014
by kucik
Bahnak wrote:Už jdu do hry, kdyby alespoň fungovala DM hulka portálů, bych mohl vytvářet alter přechody ve hře sám.
Ale nefunguje.
Jaktože nefunguje? O tom nevim.
edit: No jo. Chybí minimálně jeden script.
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 16:04 16. Sep 2014
by Bahnak
V poho, já to taky zjistil až dnes.
Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 17:25 16. Sep 2014
by Aillen
dveře do basiliky zřejmě stále nefungují, prosím o vyproštění postavičky, dovnitř to šlo bez potíží
Prosím o vytáhnutí, jsme tam dva.

Re: Karatha - Dolní město - Bazilika
Posted: 01:29 17. Sep 2014
by karolina
Opraveno