Page 1 of 331
Poděkování
Posted: 16:18 27. Apr 2007
by Rejty
Chcete někomu za něco poděkovat, potěšil Vas, atd.? Právě zde máte příležitost.
Posted: 18:20 28. Apr 2007
by Nimmrodel
diky za vydrz celemu tymu thalie

Posted: 18:48 28. Apr 2007
by jitka
souhlasim s tim co napsal nimmrodel

Posted: 23:25 28. Apr 2007
by Daanri
A velka vdaka vsetkym hracom, ktory nam zostali verny aj napriek tazkostia, ktore sa stali za posledne dni.

Posted: 23:52 28. Apr 2007
by Rejty
Ja bych chtel zase podekovat tomu, kdo nam pridelal tolik prace a pripravil nas o hodne cennych a tezce nahraditelnych veci...

Posted: 13:56 30. Apr 2007
by Sorrow
Jasne, ja mu taky moc dekuju.Je to velkej MACHRRR.Mozna ted chodi po salasi a necha si rikat vekej Hacker i kdyz vzhledem k tomu ze znal hesla me to jako nake umeni neprijde

Ale co, ovce stejne nepoznaj rozdil.
Sorrow
ps:snad se i ja zase brzo probehnu po Thalii.
Posted: 23:59 14. May 2007
by Fidorka
Chtěla bych poděkovat všem co se "namočili" do víkendového únosu tří pevniňanů. A to jak oněm obětem tak zachráncům tak i těm , kteří v některých chvílích nevěděli ani co se okolo nic děje
Doufám , že jste se alespoň trošku bavili...ten začátek byl těžký bez DM dopravy na ostrovy , ale konec dobrý všechno dobré ne ? Tedy pro pevninu...ostrovy to zase nějak divně "odskákali".
Díky taky Pepovi ( za šaty a příprava trhu , který se nekonal

)
Díky taky Daanrimu ( za strážného a MEGA čaroděje co se zjevil s packami a Time stopem

... tohle ti neodpustím !

)
Díky taky Rejtymu za "duševní podporu" když jsem si už nebyla jistá , že to pevnina přetrpí...
Posted: 00:11 15. May 2007
by Daanri
Hh co by delal sultan s tolika otrokama

nakych trebalo oslobodit
Myslim ze dik patri Fidorke za zorganizovani takoveho masoveho unosu

Konecne su zas cesty nebezpecne...

Posted: 00:14 15. May 2007
by Rejty
A bude hur

Posted: 00:33 15. May 2007
by OneHeart
@Fidorka: jo, taky jsem (jsme) se bavil(i). Záporňáci jsou tu kvalitní
btw ten čaroděj, co nás zachránil byl DM? víc zmatenýho čaroděje sem neviděl, zdá se mi

Posted: 06:19 15. May 2007
by Kiri
Hmm, Diky vsem unesenym i unoscum. Vsici hrali opravdu kvalitne. DM taky, sice sem jich zrejmne moc nepotkal, ale i tak. Fidorka je jeden z nejlepsich ostrovanu...akorat ty jeji poskokoci

(legrace

)
- akorat jedna drobnost co mi zarazila, ze mi malicky poznali na pokojich i pres muj prevlek, coz bylo hodne hodne bystreho elfa, bych rekl...
Bylo to pekny spestrtreni, i kdyz to dopadlo tentokrat pro Ostrovany dost se ztratama (peneznima), ale ja ty elfi varoval, ze se nemaj potulovat po nocich mi mo ves. No hodne dalsich zdaru ve hre

Priste to trrebas zase odskace pevnina, pokud bude nekdo neukazneny

Posted: 15:04 15. May 2007
by Krata
Fidorka zmíní každýho ale jen o jejich dvou oddanym vrahum bez kterejch by to určitě celý nevyšlo ani slovo

, taky děkuju, parádně sem se bavil, a s tim že jsme poznali Daniela, v tu chvíli mi nějak nedošlo že je převlečenej sry

Posted: 02:00 20. May 2007
by OneHeart
turnaj byl hezky udělanej
Posted: 02:48 20. May 2007
by Morn
Turnaj byl dobry jenom skoda ze bylo tak malo hracu pritomno.
Asi byl spatnej cas a hezky pocasi, mozna ze priste by to chtelo asi udelat vecer kdy je vice hracu .
Jeste jednou dekuji vsem hracum a DM kteri byly pritomni.

Posted: 09:19 20. May 2007
by Fidorka
Legie děkuje obětem včerejších dvou přepadení...je fajn když je mula dobře naložená
A je bezvadné hrát s postavou , která ví že život je cenější než zlato a kama.
Díky : Xi, Fa, Qe a Ech
A závěrečné díky všem , kteří stále chodí po setmění po lesích , skalách a jeskyních nebýt jejich odvahy ekonomika ostrovů by na tom byla špatně !
" Kdo nebýt v barák když tma , patřit Vrog ! Kdo nedat zlato toho prdel prodat ! Kdo nemít ani ta prdel , chcípnout ! "