Page 1 of 331

Poděkování

Posted: 16:18 27. Apr 2007
by Rejty
Chcete někomu za něco poděkovat, potěšil Vas, atd.? Právě zde máte příležitost.

Posted: 18:20 28. Apr 2007
by Nimmrodel
diky za vydrz celemu tymu thalie :lol:

Posted: 18:48 28. Apr 2007
by jitka
souhlasim s tim co napsal nimmrodel :) :)

Posted: 23:25 28. Apr 2007
by Daanri
A velka vdaka vsetkym hracom, ktory nam zostali verny aj napriek tazkostia, ktore sa stali za posledne dni. :D

Posted: 23:52 28. Apr 2007
by Rejty
Ja bych chtel zase podekovat tomu, kdo nam pridelal tolik prace a pripravil nas o hodne cennych a tezce nahraditelnych veci... :evil:

Posted: 13:56 30. Apr 2007
by Sorrow
Jasne, ja mu taky moc dekuju.Je to velkej MACHRRR.Mozna ted chodi po salasi a necha si rikat vekej Hacker i kdyz vzhledem k tomu ze znal hesla me to jako nake umeni neprijde :lol: Ale co, ovce stejne nepoznaj rozdil.

Sorrow

ps:snad se i ja zase brzo probehnu po Thalii.

Posted: 23:59 14. May 2007
by Fidorka
Chtěla bych poděkovat všem co se "namočili" do víkendového únosu tří pevniňanů. A to jak oněm obětem tak zachráncům tak i těm , kteří v některých chvílích nevěděli ani co se okolo nic děje :lol:

Doufám , že jste se alespoň trošku bavili...ten začátek byl těžký bez DM dopravy na ostrovy , ale konec dobrý všechno dobré ne ? Tedy pro pevninu...ostrovy to zase nějak divně "odskákali".

Díky taky Pepovi ( za šaty a příprava trhu , který se nekonal :D )
Díky taky Daanrimu ( za strážného a MEGA čaroděje co se zjevil s packami a Time stopem :evil: ... tohle ti neodpustím ! :cry: )
Díky taky Rejtymu za "duševní podporu" když jsem si už nebyla jistá , že to pevnina přetrpí...

Posted: 00:11 15. May 2007
by Daanri
Hh co by delal sultan s tolika otrokama :wink: nakych trebalo oslobodit :twisted:

Myslim ze dik patri Fidorke za zorganizovani takoveho masoveho unosu :lol: Konecne su zas cesty nebezpecne... :twisted:

Posted: 00:14 15. May 2007
by Rejty
A bude hur :twisted: :lol:

Posted: 00:33 15. May 2007
by OneHeart
@Fidorka: jo, taky jsem (jsme) se bavil(i). Záporňáci jsou tu kvalitní :twisted:
btw ten čaroděj, co nás zachránil byl DM? víc zmatenýho čaroděje sem neviděl, zdá se mi :D

Posted: 06:19 15. May 2007
by Kiri
Hmm, Diky vsem unesenym i unoscum. Vsici hrali opravdu kvalitne. DM taky, sice sem jich zrejmne moc nepotkal, ale i tak. Fidorka je jeden z nejlepsich ostrovanu...akorat ty jeji poskokoci :D (legrace ;-) )
- akorat jedna drobnost co mi zarazila, ze mi malicky poznali na pokojich i pres muj prevlek, coz bylo hodne hodne bystreho elfa, bych rekl...
Bylo to pekny spestrtreni, i kdyz to dopadlo tentokrat pro Ostrovany dost se ztratama (peneznima), ale ja ty elfi varoval, ze se nemaj potulovat po nocich mi mo ves. No hodne dalsich zdaru ve hre ;-) Priste to trrebas zase odskace pevnina, pokud bude nekdo neukazneny :lol:

Posted: 15:04 15. May 2007
by Krata
Fidorka zmíní každýho ale jen o jejich dvou oddanym vrahum bez kterejch by to určitě celý nevyšlo ani slovo :D , taky děkuju, parádně sem se bavil, a s tim že jsme poznali Daniela, v tu chvíli mi nějak nedošlo že je převlečenej sry :wink:

Posted: 02:00 20. May 2007
by OneHeart
turnaj byl hezky udělanej

Posted: 02:48 20. May 2007
by Morn
Turnaj byl dobry jenom skoda ze bylo tak malo hracu pritomno.
Asi byl spatnej cas a hezky pocasi, mozna ze priste by to chtelo asi udelat vecer kdy je vice hracu .

Jeste jednou dekuji vsem hracum a DM kteri byly pritomni. :wink:

Posted: 09:19 20. May 2007
by Fidorka
Legie děkuje obětem včerejších dvou přepadení...je fajn když je mula dobře naložená :twisted:
A je bezvadné hrát s postavou , která ví že život je cenější než zlato a kama.

Díky : Xi, Fa, Qe a Ech

A závěrečné díky všem , kteří stále chodí po setmění po lesích , skalách a jeskyních nebýt jejich odvahy ekonomika ostrovů by na tom byla špatně ! :D :D

" Kdo nebýt v barák když tma , patřit Vrog ! Kdo nedat zlato toho prdel prodat ! Kdo nemít ani ta prdel , chcípnout ! "